EN|RU|UK
 Суспільство
  2515  4

 Фабрику "Каховка Протеїн Агро" повернуто під контроль законного власника, - ЗМІ

Фабрику з переробки соєвих бобів "Каховка Протеїн Агро" в Новій Каховці (Херсонська область) повернуто під контроль законного власника.

Про це повідомляє інтернет-видання "Комсомольская правда в Україні", посилаючись на заяву генерального директора підприємства Федора Ютовця, передають Українські Новини.

Як стало відомо з джерел у Національній поліції Херсонської області та від керівництва "Каховка Протеїн Агро", захоплення фабрики бойовиками сталося 23 січня. Того дня бойовики проникли на територію підприємства загальною кількістю до 70 осіб. Співробітники Державного управління охорони при цьому проявили бездіяльність (ДСО).

25 січня бойовики перекрили рух транспорту, погрожуючи охороні фабрики зброєю.

Весь цей час керівництво та охорона фабрики намагалися видворити нападників без застосування сили, а також домагалися від керівництва Національної поліції Херсонської області виконання своїх обов'язків з охорони правопорядку і власності підприємства. Співробітники поліції Херсонській області при цьому не діяли, попри неодноразові заяви керівництва фабрики про скоєння злочинів.

31 січня в ситуацію втрутилося керівництво Міністерства внутрішніх справ України, зокрема особисто міністр Арсен Аваков. Поліція отримала розпорядження очистити територію підприємства від сторонніх осіб. В той же день, 31 січня, бойовики здійснили напад на охоронців фабрики і співробітників ДСО.

Пізніше, в ніч з 31 січня на 1 лютого, співробітники Національної поліції заарештували бойовиків. При цьому у нападників було знайдено і вилучено незареєстровану автоматичну зброю АКС74У.

Зараз територія підприємства "Каховка Протеїн Агро" звільнена від сторонніх осіб і працює в нормальному режимі.

Це вже не перша атака на підприємство. Перша спроба захоплення фабрики була зроблена в серпні 2017 року.

Організаторами двох рейдерських атак представники фабрики називають братів Іллю і Вадима Сегалів, а технічним виконавцем - адвоката Андрія Богдана.

Брати Сегаль до 2009 року володіли банком "Надра". Форензик-аудит (виявлення, аналіз і врегулювання ситуацій, коли між сторонами існують розбіжності) компанії KPMG назвав братів Сегаль головними винуватцями банкрутства банку.

Також директор Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) Костянтин Ворушилін заявив, що причинами банкрутства банку "Надра" стала діяльність братів Сегаль.

Брати Сегаль неодноразово згадувалися як представники російського кримінального авторитета Могилевича.

Так, ще в 1997 року перший заступник начальника Управління боротьби з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України Володимир Шеремета заявив, що "брати Сегаль були спрямовані особисто Могилевичем з метою реалізації його фінансової програми в Україні, суть якої зараз нами вивчається".

"Каховка Протеїн-Агро" - один з найбільших в Україні комплексів з переробки соєвих бобів.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n3050201
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору