EN|RU|UK
 Політика України
  32827  95
Матеріали за темою:

 Зараз люди бачать панацею лише в Антикорупційному суді, не розуміючи, що він стосуватиметься тільки топ-чиновників: антикорупційними потрібно робити всі суди в Україні, - Сюмар. ВIДЕО

Антикорупційними потрібно робити всі суди в Україні, тому що на сьогодні українські суди залишаються надзвичайно корумпованими.

Про це в коментарі журналістам у кулуарах Ради розповіла нардепка (НФ) Вікторія Сюмар, передає парламентський кореспондент Цензор.НЕТ.

...

"Якщо ви розгорнете кодекси, які писав ще Портнов, почитаєте, то на місці судді я розумію, що дуже складно засудити когось, тому що прочитати ці норми можна дуже по-різному. Це не як в американському кіно, тут спеціально кодекси, Кримінальний та Кримінально-процесуальний, так написані, що за ними посадити когось це неймовірно складно, особливо, в тому, що стосується корупції. Це серйозна проблема в кодексах. Звичайно, і судова система. Якщо ви з цим стикалися, якщо ви підете в суд, то ви зрозумієте, що, на жаль, суд залишається надзвичайно корумпованим. З цим теж потрібно щось робити. У нас зараз люди бачать панацею лише в Антикорупційному суді, не розуміючи, що цей суд буде стосуватися тільки топ-чиновників. А всі вважають, що це може бути джерелом справедливості. Очевидно, що антикорупційними потрібно робити всі суди в Україні. Для цього потрібно впроваджувати нову систему. Можливо, виборності суддів першої ланки. Можливо, переатестації нових суддів за допомогою незалежних суддів і комісій. Можливо, шляхом посилення відповідальності, тому що Вища рада юстиції далеко не завжди реагує", - заявила Сюмар.

 

Источник: https://ua.censor.net.ua/n3055286
TUZsSVVtYzVRekF3VERkUmMzUkRkMGxPUjBFd1RGaFNhRTVES3pCWlJGRjJUa04zVEhrNGRrdzVRell3VERkU1owNUhSREJNTDFKb2RFZFhNRms1T0RCWlNGSm5PVU13Wms1SFFqQlpVRkYwVGtNck1FeE1VWE5EUkZKblRrTXhNRmxVVVhaMFIwRXdUSHBSYzBoNlVXdE9Remt3V1V4UmRVNUROakJNTjFKblRrZEVNRXd2VW1oMFIxY3dURzVSZG1SRE5EQk1hMmN3V1VoU1p6bERNQT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору