EN|RU|UK
 Політика України
  3318  13

 На першому етапі конкурсу в НКРЕКП максимальний бал набрати нікому не вдалося

Конкурсна комісія з призначення членів Національної комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, сьогодні оголосила результати першого етапу відбору до НКРЕКП. За підсумками співбесіди-інтерв’ю був сформований рейтинг із 48 кандидатів на зайняття 5 вакантних посад у регуляторі.

Як повідомляє ЦензорНЕТ, результати були оголошені під час засідання конкурсної комісії.

За підсумками першого етапу максимальну кількість балів, тобто 75, набрати нікому не вдалося. До першої п’ятірки рейтингу наразі входять Антонова Олена – 68 балів, Борисенко Андрій – 67 балів, Кривенко Оксана – 67 балів, Магльований Євген – 65 балів та Формагей Олександр – 65 балів.

Напередодні оголошення результатів відбору аналітичний центр DiXi Grouр опублікував документ, у якому провів короткий аналіз на доброчесність кандидатів на посади в національному регуляторі.

За оцінками аналітичного центру до Антонової О., Магльованого Є., Формагея О. критичних коментарів немає, оцінка "без ризиків".

Решта двоє кандидатів першої п’ятірки проходять під грифом "потребує перевірки".

"Кожен, хто стежить за конкурсом, повинен мати можливість вже зараз оцінити шанси створення незалежного і професійного регулятора. Саме тому ми підготували короткий аналіз тих, хто подав свої документи на конкурс. Цей аналіз дозволить не лише слідкувати за прізвищами претендентів, але побачити, що стоїть за кожним із них", - йдеться у супровідному повідомленні до аналітичного документу. 

За словами Олени Павленко, президентки DiXi Grouр, після опублікування документа деякі кандидати попросили додати більше інформації щодо них, деякі звернулися зі спростуванням окремих фактів.

"Оскільки завдання поширеного документа - максимальне обговорення кандидатур на членів Комісії до їх призначення, усі надіслані коментарі будуть враховані експертами, а оціночний документ буде оновлено та поширено 20 березня. Цей документ – не вирок, а заклик уважніше дивитися, кого обирають на відповідальні посади. Це добре, що кандидати чують громадськість і хочуть дати повну інформацію про себе й навіть спростувати деякі факти", - коментує Олена Павленко.

Зокрема нову інформацію додав  Максим Немчинов щодо окремих фактів, наведених у його оцінці​, а також  В.Цаплін щодо ​продажу ним акцій "Полтаваобленерго". 

Заявки на конкурс подав 51 кандидат, однак двох з них було дискваліфіковано, а один кандидат на перший етап відбору не з’явився.

Наступним етапом відбору стануть тести щодо професійних знань. Результати відбору будуть оголошені 23 березня. За підсумками конкурсу на затвердження Президентові буде подано 10 кандидатів, які очолять рейтинг. Він своїм указом має затвердити на посадах 5 представників.

"Дуже важливо, щоб переможцями стали справді професійні та незалежні особи, адже вони матимуть дуже великі повноваження. Важливіше супроводжувати процес відбору регулятора зараз, ніж обурюватися можливими проблемами потім", - коментує Олена Павленко.  

Нагадаємо, 26 лютого було оголошено конкурс на зайняття ще двох посад у НКРЕКП. Документи конкурсантів приймаються до 7 квітня 2018 року.

За словами Олени Павленко, оновлений склад нового регулятора має бути сформований до кінця травня 2018 року. 

Источник: https://ua.censor.net.ua/n3055990
VEhrNGRrdzVRell3VERkUmRtUkROakJaVUZKblRrZENaazVEWkRCS2NsRnZUa05XTUVweVVXNTNQVDA9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору