EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  3735  14
Матеріали за темою:

 Спільна робота Вищої кваліфікаційної комісії суддів та ГРД - обов'язкова умова успішної судової реформи, - посольство США в Україні

У посольстві США в Україні наголошують на визначальній та передбаченій законодавством ролі в процесі добору суддів Громадської ради доброчесності, члени якої 26 березня заявили про припинення своєї участі в процесі кваліфікаційного оцінювання суддів.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Громадська рада доброчесності відіграє вирішальну, передбачену законом роль у процесі добору суддів. Спільна робота Вищої кваліфікаційної комісії суддів та ГРД є обов'язковою умовою успішної судової реформи", - повідомили в посольстві.

Як повідомлялося, 26 березня Громадська рада доброчесності заявила про повне припинення своєї участі в процесі кваліфікаційного оцінювання суддів.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n3058198
TUZsSVVtYzVRekF3VERkUmMzUkRkMGxPUjBFd1RGaFNhRTVES3pCWlJGRjJUa04zVEhrNGRrdzVReTh3VERkU1oyUkRLekJNZGxKcVRrZENNRmxNVVhOMFF5dG1Ua2RDTUZsUVVYUk9ReXN3VEV4UmMwTkVVbWRPUXpFd1dWUlJkblJIUVRCTWVsRnpTSHBSY3psSFFUQk1OMUYyVGtOM01FeFVVbWRrUjAwd1RISlJjME5FVW1kT1EzY3dURlJSYzBoNlVXdDBRMkV3U25KUmIyUkRhbVpPUTJnd1MycFJhMEU5UFE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору