EN|RU|UK
 Політика України
  18044  79
Матеріали за темою:

 Методи роботи Холодницького не витримують критики з точки зору Закону та Кодексу етики, - Луценко

Генеральний прокурор Юрій Луценко і глава НАБУ Артем Ситник вважають, що в поданих ними в Кваліфікаційно-дисциплінарну комісію прокуратури скаргах викладено достатньо підстав для звільнення Назара Холодницького з посади голови САП.

Про це заявив в інтерв'ю Цензор.НЕТ Генеральний прокурор Юрій Луценко, коментуючи подання скарг на главу САП Назара Холодницького в Кваліфікаційно-дисциплінарну комісію прокуратури (КДКП).

"Тут, я думаю, слушним буде процитувати слова пана Ситника з його недавнього інтерв'ю. Він сказав: всі законодавчі ризики, які виникають у зв'язку із законодавчою проблемою "виконувач обов'язків" САП, мізерні порівняно з тим, щоб продовжувати працювати з нинішнім главою САП. тобто методи роботи Холодницького не витримують критики з точки зору Закону та Кодексу етики. У кабінеті Назара Холодницького зафіксовано слова і дії, після яких, з моєї точки зору, він більше там працювати не може", - розповів Луценко.

"Я і Ситник направили матеріали в КДКП. Ми вважаємо, що в них є склад дисциплінарних порушень, за якими можна звільнити його із займаної посади. Комісія винесе рішення на відкритому засіданні", - додав Генпрокурор.

Більш детально читайте в інтерв'ю Генпрокурора Юрія Луценка Цензор.НЕТ: "У кабінеті Холодницького зафіксовано слова і дії, після яких, з моєї точки зору, він більше там працювати не може".

Нагадаємо, ГПУ і НАБУ направили скарги про вчинення Холодницьким дисциплінарних проступків до Кваліфкомісії прокурорів. Потім Генпрокурор Луценко пояснив, що вимагає звільнити голову САП Холодницького. Водночас Холодницький не з'явився на допит у ГПУ. 

Сам Холодницький з цього приводу заявив: "Будемо показувати і доводити свою позицію. Я не ховаюся і не боюся", зазначивши, що потребують оприлюднені не уривки, а повні записи, що стали підставою для дисциплінарної скарги на його адресу.

До цього в деяких ЗМІ з'явилася інформація, що Холодницький думає над тим, щоб подати у відставку через погіршення стану здоров'я. Іншою версією назвали тиск на керівника САП.

Джерело "Цензор.НЕТ" повідомило, що "прослушка" була встановлена ​​співробітниками Національного антикорупційного бюро під процесуальним керівництвом департаменту розслідувань у сфері держслужби та держвласності Генеральної прокуратури України.

Пізніше Генпрокурор Луценко підтвердив слідчі дії стосовно голови САП Холодницького, а також повідомив, що "прослушка" Холодницького була санкціонована судом.  

В Єврокомісії з цього приводу заявили: "Це не справляє гарного враження".

Пізніше НАБУ оприлюднило фрагменти "прослуховування" Холодницького.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n3059715
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
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору