2641  5

Українські дзюдоїсти завоювали 5 нагород на Гран-прі в Туреччині та Кубку Європи

Українські дзюдоїсти цими вихідними завоювали нагороди двох престижних міжнародних турнірів.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН.

На змаганнях Гран-прі в турецькій Анталії українка Анастасія Турчин у категорії до 78 кг завоювала "срібло", а її співвітчизниця Галина Тарасова (понад 78 кг) стала бронзовою призеркою.

Турчин вже третій фінал турнірів серії Гран-прі в 2018 році закінчує зі "срібним" результатом. Тарасова взяла другу "бронзу" Гран-прі цьогорічного сезону.

На Кубку Європи в Дубровнику (Хорватія) українські дзюдоїсти завоювали три "бронзи". У суботу спортсмен із Полтавщини Каро Марандян став призером у вазі до 66 кг. У неділю медальний почин підтримали Артем Харченко (до 81 кг) і Федір Панько (понад 100 кг).