EN|RU|UK
 За кордоном
  9596  45

 "РПЦ - це майже наша філія", - офіцер ФСБ розповів, як функціонує "система" Луб'янки

Чинний офіцер ФСБ розповів про те, як він вербує стукачів і стежить за інакодумцями.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Радио Свобода.

Він заявив, що давно запідозрив, що працює в злочинній організації ("системі"), але остаточно йому відкрила очі знаменита книга Ханни Арендт "Витоки тоталітаризму".

"Спочатку ейфорія була, все дико подобалося, був запал. Я довго не розумів, що і навіщо ми робимо. Якась боротьба з несистемною опозицією, єговістами, фашистами та антифашистами... А пізніше зрозумів, що єдина мета цієї метушні - збереження влади і боротьба з інакомисленням. Коли прозріваєш, починає нудити. Книга Арендт відкрила мені, що я своєю роботою зміцнюю тоталітарну таємну структуру в суспільстві, яка є фундаментом чинного та майбутнього режиму. Можна провести паралелі між режимами Гітлера, Сталіна та Путіна. Коли в Росії не залишиться людей, які вільно мислять і при цьому відкрито виражають свої погляди, тоді й почнуться справжні репресії. Припускаю, що цьому передуватиме відключення інтернету", - розповів він, пояснюючи, чому пішов працювати у ФСБ і коли почав розуміти, що робить щось не так.

"Країна котиться в совок в гіршому вигляді. І багато сумлінно помиляються, що все буде добре. Як ви думаєте, скільки зараз добровільних помічників-стукачів на патріотичній основі? Знаю, що багато з них їздили до  Криму в 2014-2015 роках "відпочити". Хтось двічі. І ці самі особи отримували відкріпні посвідчення для голосування. Коли я слухаю молодих людей, що розповідають добровільно-ініціативно про своїх друзів, мене нудить. За якийсь пряник вони стали рабами і заражають цим своє оточення. І з ними житимуть мої діти, і все піде по колу. Ось про що має задуматися кожен", - заявив офіцер ФСБ.

"Зростає це плем'я (стукачів. - Ред.). Сусід, дільничний, старший по будинку, на роботі, у виші тощо. Точних цифр я не знаю, але по країні, думаю, кілька мільйонів. Це віддалено нагадує мережевий маркетинг, зі своїми особливостями. Наприклад, комусь створюються проблеми (у бізнесі, бандити, корупція, начальство, кримінальна відповідальність особиста або близьких, вступ до вишу та інше), той біжить до "надійного друга", і вже той приводить його до нас, людина думає, ну це один раз, і все... для когось це благо, включається соціальний ліфт для нього і близьких, але при цьому хтось із його оточення обов'язково їде вниз. Кругова порука, такий закон збереження енергії. З єговістами це не працює, система ламає зуби об них. Усіх їх давно порахували, особи встановлено. Офіційна версія - це тоталітарна секта екстремістів. За фактом - це люди, які через віру не схильні до пропаганди, не йдуть на вербування. Система бачить у них загрозу, бо вони організовані та незалежні, колись можуть і за владу поборотися, а керівництво в них у США. Борються з ними лише тому, що вони потенційно загрожують владі, а зовсім не через те, що вони відмовляються від переливання крові", - пояснив співрозмовник "Радио Свобода".

Відповідаючи на запитання, чи не стежить ФСБ за священиками РПЦ, працівник російських спецслужб заявив, що "це майже наша філія, вони там самі із собою розбираються".

Источник: https://ua.censor.net.ua/n3061945
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору