EN|RU|UK
 За кордоном
  27880  172

 "Молода гвардія Єдиної Росії" створить у містах загони по 100-200 осіб для боротьби з опозицією на вулицях

"Молода гвардія Єдиної Росії" створюватиме групи по 100-200 осіб для навчання вуличним технологіям і прийомам масової мобілізації на мітингах на підтримку влади та протидії опозиціонерам у разі, якщо вони почнуть "кидатися камінням".

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Дождь", про це розповів журналістам лідер МГЄР Денис Давидов.

Організація проведе серію навчальних семінарів для свого активу, щоб навчити його вуличним технологіям. За словами Давидова, перші заняття відбудуться в травні.

У кожному регіоні, насамперед у Москві, у містах-мільйонниках і проблемних для "Єдиної Росії" містах, мають з'явитися групи по 100-200 осіб, які будуть здатні "за годину-дві вийти на вулицю і висловити свою думку з найрізноманітніших питань", розповів він. Крім того, протягом доби гвардійці мають бути здатні вивести на вулицю півтори тисячі осіб.

До загонів мають увійти ідеологічно підковані люди, які стежать за порядком денним ЗМІ та телеграм-каналів, якщо вони продовжать існування, говорить Давидов. Метою навчання він назвав руйнування міфу про те, що опозиція контролює вулицю, зазначає лідер молодогвардійців. Їх, крім іншого, хочуть навчити відповідати на силові акції опозиції. "Якщо опозиція почне кидатися камінням - тікати ми не маємо права. Самі не кидаємося, але ображати нікого не дамо", - говорить Давидов. За його словами, "гвардійці" мають бути готові, серед іншого, відповідати на такі події, які відбувалися на Майдані.

"Молоду гвардію Єдиної Росії" створили в 2005 році при партії влади на підставі ліквідованої організації "Молодіжна єдність". Серед цілей організації в її статуті названо "виховання в молоді почуття патріотизму та гордості за свою країну", залучення молоді до громадської діяльності й допомога в працевлаштуванні, пропаганда здорового способу життя.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n3061979
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору