EN|RU|UK
 Політика України, Київські новини
  3295  7

 Забудовник готелю на Андріївському узвозі ПП "Маркон" спростовує інформацію про розірвання договору Київрадою. ДОКУМЕНТ

Рішення про розірвання договору оренди від 2006 року з компанією-забудовником "Маркон", яка має будувати готель на Андріївському узвозі, а також дозвіл на проведення будівельних робіт на сесії Київської міської ради 17 квітня 2018 року не приймалися.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в прес-релізі компанії за підписом генерального директора "Маркона" Валерія Павлюка.

У ньому наголошується, що інформація, яка була поширена з посиланням на Громадське.ua, є фейком.

Він також спростовує твердження, що орендар ділянки, яку компанія експлуатує з 2006 року, начебто грубо порушує терміни забудови, передбачені дозвільною документацією від 14 листопада 2010 року.

Павлюк "з усією відповідальністю" заявляє, що компанія "Маркон" строго дотримується нормативно-правової бази здійснення будівельних робіт в історичній частині Києва, що неодноразово було підтверджено судами різних інстанцій. Зокрема, рішенням Окружного адміністративного суду Києва від 06.03.18, яким визнано протиправним розпорядження Державного архітектурно-будівельного контролю про нібито порушення будівельних правил, і рішенням від 11.04.18 про результати перевірки будівельного майданчика з боку Мінкульту. Суд встановив порушення законодавства і нормативно-правової процедури контролю з боку чиновників міністерства.

Забудовник готелю на Андріївському узвозі ПП Маркон спростовує інформацію про розірвання договору Київрадою 01
Забудовник готелю на Андріївському узвозі ПП Маркон спростовує інформацію про розірвання договору Київрадою 02
Забудовник готелю на Андріївському узвозі ПП Маркон спростовує інформацію про розірвання договору Київрадою 03

Павлюк також запевнив, що проектна документація об'єкта відповідає архітектурно-планувальному завданню, була узгоджена з історико-культурним заповідником "Київ стародавній", Державною службою захисту пам'ятників, департаментом охорони культурної спадщини КМДА, Інститутом археології НАНУ та громадською організацією "Українське товариство охорони пам'яток історії та культури".

"Врешті-решт, мусимо констатувати, що вже не перший місяць проти компанії ведеться потужна інформаційна кампанія з дискредитації ділової репутації та фактичне блокування будівельних робіт за ініціативою однієї єдиної політичної сили. При цьому лобісти активно використовують" громадських активістів"(сучасну версію "тітушок") для здійснення актів вандалізму, прихованого рейдерства і тиску на представників КМДА", - пише гендиректор "Маркона".

Источник: https://ua.censor.net.ua/n3061986
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору