EN|RU|UK
 Політика України
  3587  15

 На профільний комітет Ради винесено низку відверто спекулятивних питань, щоб "замочити" Жданова, - радник міністра спорту Булгак

Певні політичні сили і групи інтересів спробують використати сьогоднішнє засідання профільного парламентського комітету для зведення політичних рахунків з міністром Ігорем Ждановим і командою Міністерства молоді та спорту.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це на своїй сторінці в Facebook написав радник міністра спорту Павло Булгак.

"Певні політичні сили і групи інтересів спробують використати сьогоднішнє засідання профільного парламентського комітету для зведення політичних рахунків з міністром Ігорем Ждановим і командою Міністерства молоді та спорту. Тієї командою однодумців і побратимів з Майдану, яка послідовно дотримується принципової позиції з багатьох питань, що заважають цим ділкам жити і працювати за старими антидержавницькими установкам і корумпованими схемами, як у спорті, так і в молодіжній політиці. З подачі наших політичних опонентів на комітет винесено низку відверто спекулятивних питань", - написав він.

Булгак зазначив, що "шукали і приплітали все, що тільки можна знайти, щоб "замочити" міністра і не розбиратися по суті питань, з урахуванням всіх точок зору, реальних аргументів і об'єктивних факторів, які визначають проблематику в нашій сфері".

Навколо цієї мети об'єдналися різні групки осіб, які категорично не сприймають таке:

1) Це наказ Міністра Ігоря Жданова про заборону участі українських спортсменів у будь-яких змаганнях на території країни-агресора Росії, зокрема міжнародних. Найбільше їх обурює заборона державного фінансування таких поїздок та відмова фінансувати за гроші українських громадян проведення в Росії відповідних навчально-тренувальних зборів. Але ми залишаємося твердими у своїй позиції - годувати готельну, транспортну і спортивну інфраструктуру країни агресора - не будемо.

2) Інша група ділків незадоволена нашою принциповою позицією щодо неприпустимості приватизації спортивних об’єктів національного значення, таких, наприклад, як Київський Палац спорту, НСК "Олімпійський", "Арена-Львів", Олімпійський навчально-спортивний центр "Конча-Заспа", Льодовий стадіон, спорткомплекс "Авангард", олімпійська база Заросляк. Вони роками сплять і бачать, як би "прихватизувати" цю власність з подальшою зміною її спортивного профілю на комерційну: під забудову, торговельні центри, офіси тощо.

3) Це чинне керівництво державної установи "Укрспортзабезпечення". Сьогодні воно виступає з валом огульних звинувачень на адресу Міністерства з єдиною метою - прикрити свою провальну роботу із закупівлі спортивного інвентарю, форми та екіпірування, безвідповідальність, численні порушення, самовільне та незаконне розірвання контрактів, укладених через систему ProZorro, постійне знущання над спортсменами і тренерами.

"Саме нинішній керівник "Укрспортзабезпечення", пан Сириця та його підлеглі несуть пряму відповідальність за неприємну ситуацію, в якій опинилася національна збірна України з легкої атлетики перед Чемпіонатом світу в приміщенні-2018, що відбувся в Бірмінгемі. Ця людина та її підлеглі саботували закупівлю необхідної змагальної форми, яка б відповідала вимогам змагань рівня Чемпіонату світу. "Укрспортзабезпеченням" було закуплено відверто неякісні комплекти форми. У ній наші спортсмени фізично не могли виступати на змаганнях такого рівня, їх би просто не допустили до ЧС. Тому, наскільки відомо, Федерації легкої атлетики довелося в дуже стислі терміни шукати варіанти виходу із ситуації. Вони попросили необхідну форму в одного з виробників світового рівня, яку було безкоштовно передано й доставлено вже безпосередньо на місце змагань. З метою будь-яким способом втриматися у кріслі керівника "Укрспортзабезпечення" та прикрити масу порушень, виявлених у діяльності цієї держустанови - пан Сириця не без допомоги наших політичних опонентів розпочав кампанію з дискредитації Мінмолодьспорту та спортивних федерацій, які не бажають миритися зі свавіллям чиновників цієї установи", - повідомив Булгак.

4) Великий зуб на команду Міністерства, наш молодіжний департамент та відділ національно-патріотичного виховання, в якому працюють ветерани АТО, - є у численних проросійських громадських організацій, близьких до колишніх "регіоналів" та діячів, які працювали на режим Януковича. Ці громадські організації були позбавлені можливості "доїти" державу та використовувати державну фінансову підтримку на реалізацію антиукраїнських проектів та ініціатив у молодіжній сфері.

"Наголошуємо, ми завжди відкриті до конструктивного діалогу та співпраці з Комітетом з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму. Цінуємо підтримку та зауваження Комітету, партнерську співпрацю, яка склалася між нами. Водночас ми категорично проти спроб певних осіб всліпу використовувати Комітет як майданчик для зведення особистих і політичних рахунків та з метою вбити клин між Міністерством і профільним парламентським комітетом", - резюмував Булгак. 

На профільний комітет Ради винесено низку відверто спекулятивних питань, щоб замочити Жданова, - радник міністра спорту Булгак 01

Источник: https://ua.censor.net.ua/n3061988
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору