EN|RU|UK
 Суспільство
  2628  15

 Кабмін ухвалив постанову, де визначив 4388 осіб як граничну кількість мігрантів, яких може прийняти Україна

В уряді визначили граничну кількість можливих іммігрантів на 2018 рік на рівні 4388 осіб, що перевищує минулорічну квоту на 2165 осіб.

Відповідне розпорядження, розроблене Державною міграційною службою, було схвалене на засіданні Кабінету Міністрів України від 18 квітня, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Урядовий  портал.

"Розпорядженням "Про встановлення квоти імміграції на 2018 рік" гранична кількість іноземців та осіб без громадянства, яким передбачено надати дозвіл на імміграцію протягом 2018 року, становить 4388 осіб. Для порівняння, минулого року квота становила 2223 особи", - йдеться в повідомленні.

Крім того, іммігрувати в Україну можуть особи, які є повнорідними братом чи сестрою, дідом чи бабою, онуком чи онукою громадян України; особи, які раніше перебували в громадянстві України; батьки, чоловік (дружина) іммігранта та його неповнолітні діти; а також особи, які безперервно проживали на території України упродовж трьох років з дня встановлення їм статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n3062014
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору