EN|RU|UK
 Політика України
  2874  5

 Профільний комітет рекомендував Раді розглянути подання президента про призначення нових членів ЦВК

Комітет Верховної Ради України з питань правової політики і правосуддя рекомендував українському парламенту розглянути подання президента України Петра Порошенка про призначення нових членів Центральної виборчої комісії (ЦВК)

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна", таке рішення було прийнято на засіданні комітету в середу.

Профільний комітет також рекомендував Верховній Раді підтримати подання Президента України про звільнення 13 членів ЦВК, у яких закінчився термін повноважень.

Раніше П.Порошенко рекомендував 14 кандидатур на 13 місць у ЦВК.

"Головний принцип, якого дотримувався президент України під час консультацій щодо кандидатів членів ЦВК - це повне оновлення Центральної виборчої комісії, тому серед запропонованих кандидатур немає тих, хто працював у попередньому складі ЦВК", - сказала представник президента у Верховній Раді Ірина Луценко на засіданні комітету в середу.

За її словами, всі кандидати мають "значний практичний досвід і досконало знають українське та міжнародне виборче право". "Всі є професійними юристами", - повідомила І.Луценко.

Вона підкреслила, що президент України дотримувався і гендерного принципу, тому серед кандидатів - 8 жінок і 6 чоловіків.

Як повідомлялося, П.Порошенко запропонував парламенту розглянути такі кандидатури в ЦВК: Алла Басалаєва, Наталія Бернацька, Михайло Вербенський, Андрій Євстігнєєв, Ірина Єфремова, Ольга Желтова, Олег Конопольський, Світлана Кустова, Ольга Лотюк, Віталій Плукарь, Євген Радченко, Тетяна Сліпачук, Леонтій Шипілов, Тетяна Юзькова.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n3062029
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору