EN|RU|UK
 Політика України, Спорт
  5397  21

 Мінмолодьспорт змінив формулювання в наказі про заборону поїздок на змагання в РФ, тепер їх не можна фінансувати з держбюджету. ДОКУМЕНТ

Голова Мінмолодьспорту Ігор Жданов 11 квітня підписав наказ №1554 "Щодо заборони участі національних збірних команд України у спортивних заходах на території Російської Федерації".

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на документ, опублікований на сайті відомства.

Якщо формулювання першого пункту наказу від 11 березня звучало так: "Заборонити планування і проведення навчально-тренувальних зборів на території Російської Федерації, участь членів національних збірних команд України з видів спорту у всіх спортивних змаганнях, які проводяться на території Російської Федерації", то новий документ містить таку норму: "Заборонити здійснювати фінансування за кошти Державного бюджету України планування і проведення навчально-тренувальних зборів на території Російської Федерації, участь членів національних збірних команд України з видів спорту у всіх спортивних змаганнях, які проводяться на території Російської Федерації".

Інші пункти залишилися без змін. Наказом №1554 скасовано наказ від 11 березня.

Мінмолодьспорт змінив формулювання в наказі про заборону поїздок на змагання в РФ, тепер їх не можна фінансувати з держбюджету 01

Можливістю, зокрема, скористалася Асоціація спортивної боротьби - українські спортсмени вирушать на чемпіонат Європи в російський Каспійськ.

Ігор Жданов на своїй facebook-сторінці спростував інформацію про скасування наказу про заборону участі національних збірних у змаганнях на території РФ.

"З огляду на автономію спорту й Олімпійську хартію, я не можу фізично заборонити поїздки спортсменів і тренерів на змагання за кордон. Тому ми юридично уточнили цей момент у наказі і заборонили державне фінансування участі збірних команд України у змаганнях на території країни агресора. Підкреслюю - суті рішення це не змінює. Жодні кошти українських платників податків не будуть витрачені на такі поїздки. Жодних виплат державних преміальних за участь у таких змаганнях не буде нараховано. Міністерства і я, як міністр, незмінні у своїй позиції - ми категорично проти участі збірних команд у змаганнях в Росії. За самовільну участь у цих змаганнях, безпеку і всі інші наслідки повністю відповідають морально відповідні федерації і персонально ті атлети, які ризикнуть поїхати в країну агресора. Їх про це попереджено", - підкреслив він.

Мінмолодьспорт змінив формулювання в наказі про заборону поїздок на змагання в РФ, тепер їх не можна фінансувати з держбюджету 02

Источник: https://ua.censor.net.ua/n3062081
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору