EN|RU|UK
 Політика України
  4267  18

 Ні в документах, ні на засіданні щодо скасування арешту рахунків прізвище Януковича-молодшого органом досудового розслідування не вказувалося, - Печерський райсуд

У Печерському районному суді міста Києва прокоментували "скасування" арешту рахунків Олександра Януковича.

Як передає Цензор.НЕТпрес-служба суду пише: "Рішеннями слідчих суддів у період із 30.05.2015 по 25.03.2016 було накладено арешт на грошові кошти, які належали ТОВ "Лайтрум", ТОВ "Мелон 8", ТОВ "Бенефіт-Консалт", ТОВ "Араніт К", ТОВ "Квардіс Н", ТОВ "Тіпікон А", ТОВ "Вектор-Перспектива", ТОВ "Компанія з управління активами "ВБР-ІНВЕСТ", ТОВ "Лайтрум", "Аскор-Інвест", ТОВ "Фінансова Група "Леголас" та інші. Повідомляємо, що в жодних документах, наданих до суду органом досудового розслідування, зазначене прізвище не вказувалося. Крім того, ця інформація не озвучувалася й присутніми на судовому засіданні представниками органу розслідування".

Крім того, зазначають у суді, правоохоронні органи не зверталися до суду про повторний арешт коштів, як це відбувається в щоденній практиці органів слідства в подібних випадках.

"Печерський суд Києва висловлює свою повагу журналістам і ЗМІ та звертається з проханням уважно перевіряти інформацію перед тим, як інформувати суспільство про факти і події", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, Печерський районний суд Києва 14 лютого задовольнив позов про зняття арешту з рахунків дев'яти компаній: ТОВ "Аран К", "Квардіс Н", "Типікон А", "Вектор-Перспектива", "Компанія з управління активами "ВБР-ІНВЕСТ", "Ді Соуз", "Мелон 8", "Бенефіт-Консалт" та "Лайтрум".

Рахунки компаній, створених, за версією слідства, для легалізації коштів, перебувають у збанкрутілому "Всеукраїнському банку розвитку", який належить Олександру Януковичу. 

Источник: https://ua.censor.net.ua/n3062114
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору