EN|RU|UK
 Політика України
  20197  145

 Оцінка ГТС в 10 млрд євро - свідоме знецінення стратегічного ресурсу України, - Тимошенко

За найскромнішими підрахунками, вартість побудови української газотранспортної системи становить 300 мільярдів євро. Мінімум.

Про це сказала Юлія Тимошенко, повідомляє прес-служба "Батьківщини".

"І це, власне, лише вартість самої системи. Я вже не кажу про те, що ГТС для національної безпеки держави - це як несучі стіни, які не можна рухати, бо "попливе" вся будівля.

ГТС - це ДНК національної економіки.

Тому оцінку "Ernst &Young" нашої ГТС у приблизно 10 мільярдів євро я сприймаю лише як свідоме і небезпечне знецінення стратегічного ресурсу України. Це "демпінгування" України як держави.

Хотілося б подивитися, як "Ernst &Young" побудують аналогічну українській ГТС систему за 10 млрд євро... Якщо їм це вдасться, Україна має видати їм приз за кращий фокус. А поки це - наперстки.

Я вважаю, що публікація заниженої в 30 (!) разів вартості газотранспортної системи - це промивання свідомості українського суспільства перед "чорною", знеціненою продажем ГТС.

Схоже, дехто збирається зробити з України якогось "чорного донора". Є такі ганебні випадки, коли в країнах третього світу людина продає свою нирку, щоб вступити до інституту чи прогодувати сім'ю.

Спроба здачі української ГТС - це трагічна торгівля життєво необхідними органами нашої держави.

Ми беремо під постійний, невсипущий контроль усе, що ці торгаші при владі робитимуть з українською ГТС. Крок вправо чи крок вліво слугуватимуть сигналом до оголошення державної зради", - сказала Тимошенко.

 photo by Alexander Prokopenko

Источник: https://ua.censor.net.ua/n3062194
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору