EN|RU|UK
 Економіка
  2607  5

 Фонд гарантування вкладів проведе міжнародні розслідування банкрутств "Дельта Банку" та банку "Надра"

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) має намір провести міжнародні розслідування банкрутств "Дельта Банку" та банку "Надра", повідомив заступник директора-розпорядника ФГВФО Андрій Оленчик.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Ми збираємося рухатися в цьому напрямку (міжнародні розслідування. - Ред.). Порівняно нещодавно була проведена акредитація юридичних компаній, які працюватимуть у зарубіжних юрисдикціях з повернення активів. ...Ведуться переговори з компаніями, як-от Kroll, щоб залучити їх до розслідування великих кейсів. Це і "Дельта Банк", і банк "Надра". Банк "Хрещатик" - складно сказати, чи потрапить він до переліку цих кейсів. Такі юридичні процеси тягнуться від п'яти до восьми років. Це тривалий забіг, але іншого шляху немає", - сказав А.Оленчик журналістам у четвер.

Він також повідомив, що наразі ФГВФО проводить консультації щодо цього питання з експертами US Treasury та Світового банку.

Заступник директора-розпорядника Фонду також повідомив, що forensic audit у "Дельта Банку" і банку "Надра" не завершені.

"Ми працюємо з цими звітами. Вони нам потрібні, щоб їх відразу можна було використовувати як доказову базу... Ці обидва forensic audit - у "Дельта Банку" та "Надра" - під егідою та за вимогою МВФ були першим досвідом, дуже цінним... Щодо цих банків процес не завершено. Але його і не зупинено, ми вперлися в міжнародні юрисдикції", - сказав А.Оленчик.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n3062219
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору