EN|RU|UK
 Політика України
  28358  198

 У Дніпрі заборонили білити вапном декоративні дерева та елементи благоустрою

Відповідне розпорядження підписав міський голова Борис Філатов.

Про це повідомила пресс-служба міської ради Дніпра.

"Комунальним підприємствам та комунальним закладам Дніпровської міської ради заборонити білити вапном декоративні дерева і малі архітектурні форми", – йдеться у розпорядженні.

Таке рішення ухвалили з посиланням на Правила утримання зелених насаджень у населених пунктах України. Відповідну заборону містить п. 9.1.17 цього документа. За виконанням рішення на території Дніпра стежитимуть інспекція з питань благоустрою Дніпровської міської ради та комунальне підприємство "Управління контролю за благоустроєм міста".

У Дніпрі заборонили білити вапном декоративні дерева та елементи благоустрою 01

Водночас фахівці кажуть, що побілка дерев, особливо декоративних, не є необхідністю і навіть може зашкодити рослинам. Крім цього, зусилля часто не виправдовуються, адже вапно змиває перша ж злива. Відтак експерти радять відмовлятися від цього радянського пережитку.

Нагадаємо, що в рамках безстрокової акції "Дніпро – простір чистоти", яку оголосив Борис Філатов, цієї суботи, 21 квітня, у місті проведуть перші масштабні суботники. Учасники акції не білитимуть дерева та бордюри вапном. Натомість вони висаджуватимуть кущі, засіватимуть травою газони, фарбуватимуть лавочки та паркани й прибиратимуть сміття з вулиць.

У Дніпрі заборонили білити вапном декоративні дерева та елементи благоустрою 02

Источник: https://ua.censor.net.ua/n3062279
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору