EN|RU|UK
 Суспільство, Здоров'я
  2643  4

 Дніпро одним із перших в Україні поліпшить медичні послуги для хворих на ВІЛ/СНІД

У Дніпрі впроваджуватимуть пілотну програму "Сталість ВІЛ-послуг у Дніпропетровській області".

Її реалізацією займатиметься благодійна організація "Благодійне товариство "Мережа" м. Кривий Ріг" за підтримки проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) "Реформа ВІЛ-послуг у дії". повідомляє Цензор.НЕТ  із посиланням на прес-службу організації.

Дніпро одним із перших в Україні поліпшить медичні послуги для хворих на ВІЛ/СНІД 01

Департамент охорони здоров'я населення Дніпровської міської ради підписав з організаторами меморандум про співпрацю. Основна мета проекту – покращити якість надання медичних послуг ВІЛ-інфікованим, сприяти якнайшвидшому лікуванню хворих на ВІЛ/СНІД. У рамках проекту проходитимуть спеціальні тренінги для лікарів центрів первинної медико-санітарної допомоги, служб СНІДу, а також для фахівців соціальних служб. На них розповідатимуть про нові тенденції у протидії поширенню епідемії ВІЛ-інфекції та СНІДу.

Заступник директора департаменту охорони здоров`я населення Дніпровської міської ради Юлія Віклієнко зазначила, що проект стартує вже у травні й триватиме наступні шість місяців. "Департамент одразу підтримав цей проект, оскільки ми розуміємо, що проблема розповсюдженості ВІЛ/СНІДу залишається актуальною", – сказала представниця мерії.

Радник проекту USAID "Реформа ВІЛ-послуг у дії" Алла Василькова розповіла, що основні його заходи спрямовані на те, щоб взяти під контроль поширення епідемії, допомогти спеціальним службам оптимізувати й покращити управління наданням медичної допомоги ВІЛ-інфікованим на місцях.

Дніпро одним із перших в Україні поліпшить медичні послуги для хворих на ВІЛ/СНІД 02

Зі свого боку виконавчий директор благодійної організації "Благодійне товариство "Мережа" м. Кривий Ріг" Елла Соколюк зазначила: лише спільні зусилля міської влади, неурядових організацій та медичних працівників допоможуть стримати прогресування епідемії, вчасно виявляти та лікувати хворих, щоб зберегти їм життя. Фахівці наголошують: що раніше у хворого буде виявлений вірус імунодефіциту людини й розпочнеться лікування, яке є абсолютно безкоштовним, то більше шансів у нього прожити довге повноцінне життя.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n3062393
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору