EN|RU|UK
 Економіка
  4123  17

 Завдяки "АвтоХАБу" в Одесі з'явився конкурентний ринок уживаних автомобілів, - начальник митниці Власов

За словами начальника Одеської митниці Олександра Власова, минулого року митникам нарешті вдалося вибудувати систему, яка дозволяє автовласникам або їхнім представникам протягом невеликого часового проміжку виїхати з Одеського порту на розмитненому автомобілі і навіть з номерами реєстрації регіону проживання.

Адже до роботи "АвтоХАБу" долучені кілька різних контролюючих органів, зокрема й сервісні центри МВС, повідомляють "Українські новини".

"На момент, коли мене призначили начальником митниці, система була побудована так, що за день у середньому оформляли 10 автомобілів, а процес оформлення іноді затягувався до 40 днів. Завдяки новаціям, які вдалося ввести, тепер у нас щодня розмитнюється до 70 одиниць транспортних засобів. Загалом уже оформлено понад 13,5 тис. іномарок, а митні платежі становлять близько 1 млрд грн. Тільки-но люди побачили, що система справді прозора і чесна, кількість оформлень автомобілів збільшилася в десять разів", - зазначив начальник митниці.

На думку Власова, завдяки "АвтоХАБу" в Одесі взагалі з'явився конкурентний ринок уживаних автомобілів, значно зросла кількість операторів цього ринку, адже умови для всіх "гравців" абсолютно рівні. Але водночас почалася боротьба за втрачені сфери впливу, яка вилилася в брудну інформаційну кампанію. 

Источник: https://ua.censor.net.ua/n3062448
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору