EN|RU|UK
 Політика України
  26775  174

 В Україні багато структур і секретних зрадників, які підтримують стосунки з Кремлем, - доповідач Європарламенту Галер

На переконання депутата Європарламенту Міхаеля Галера, головною загрозою для України є зрадники.

Депутат Європейського парламенту Міхаель Галер, доповідач з питання виконання Україною політичної частини Угоди про асоціацію з ЄС, переконаний: що успішнішою буде Україна, то більше зусиль докладатиме Росія для її дестабілізації. Таку думку він висловив в ексклюзивному інтерв'ю агентству УНІАН, передає Цензор.НЕТ.

На запитання, що є більшою загрозою для України - війна чи корупція, депутат відповів: "Якби ми змогли вирішити питання з росіянами, це б не поклало автоматично край корупції. Це різні речі. Або навпаки, якщо б ми справді досягли хороших показників у боротьбі з корупцією, успіхів, я боюся, що після цього росіяни навіть ще більше намагатимуться дестабілізувати країну, тому що, коли вони побачать, що Україна є успішною, це буде найбільшою небезпекою для дому Путіна".

Галер переконаний, що агресія Росії - це "не тільки анексія Криму та війна на сході України".

"У країні також є багато структур і секретних зрадників, які, як би ми сказали в Німеччині, хотіли б танцювати на двох весіллях, які, з одного боку, в Україні, але неофіційно підтримують свої стосунки з Кремлем. Ці зрадники мають таємний порядок денний, і це також є загрозою", - вважає доповідач.

У зв'язку із цим політик висловив думку, що застосування законодавства, яке відповідає європейським стандартам, зменшить кількість зрадників і хабарників.

"Ми маємо створити ситуацію, в якій ми, друзі українці, можемо сказати нашій аудиторії, що список досягнутих цілей збільшується, а кількість пунктів, яких ще не вистачає, зменшується. Я думаю, ми на правильному шляху, але треба докласти більше зусиль. Станом на сьогодні я хотів би, щоб усі - президентська адміністрація, уряд, парламент - зрозуміли, де є реальна потреба продовжувати і показати результат. Інакше збільшуватимуться сарказм, цинізм або відчай, а це не те, що ми хочемо, щоб сталося в країні", - зазначив Галер.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n3062505
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору