EN|RU|UK
 Політика України
  5453  20

 Працівники вагоноремонтного заводу Жмеринки сподіваються на допомогу влади у порятунку ЖВРЗ

Сьогодні о 20.4.2018 о 9:00 у Вінниці відбувся мирний мітинг працівників ЖВРЗ ТОВ "Експрес". Мітинг розпочався бiля будівлі СБУ, потiм працівники попрямували до прокуратури та губернатора.

Про це повідомила пресс-служба Жмеринського вагоноремонтного заводу.

11 квітня 2018 року на ЖВРЗ ТОВ "Експрес" було проведено обшук приміщень слідчою групою Служби Безпеки і Генеральної прокуратури України. Були вилучені реєстраційні документи і печатка підприємства, без яких неможливо укладати юридичні угоди та здійснювати робочі процеси, виплачувати заробітну платню.

 На початку проведення обшуку слідчі ГПУ і СБУ пред’явили рішення суду, в якому була вказана стаття про доведення до банкрутства. Розслідування, за словами слідчих, ведеться по справі про корупційні дії керівництва Укрзалізниці та Міністерства інфраструктури при проведенні тендерів.

 ЖВРЗ ТОВ "Експрес" виконував 2 замовлення від Укрзалізниці по ремонту вагонів, але тендер проводився за допомогою електронної системи Prozorro. Усі документи, що стосуються тендерів, були пред’явлені слідчим ГПУ і СБУ, але останні шукали документи про збори учасників ТОВ "Експрес", купівлю-продаж корпоративних прав. У результаті були вилучені реєстраційні документи і печатка підприємства. Юристів вагоноремонтного заводу допустили на обшук тільки через 7 годин після його початку.

14 квітня 2018 року працівники вагоноремонтного заводу ТОВ "Експрес" та мешканці Жмеринки вийшли на першу мирну акцію протесту. З плакатами в руках активісти пройшлись по території заводу та центру міста. Протестуючі закликали місцеву владу, президента та прем’єр-міністра розібратися в ситуації та не допустити рейдерського захоплення ЖВРЗ. Але ніякої реакції не було.

Для вирішення проблеми було підготовлено звернення до президента, прем’єр-міністра та місцевої влади з проханням врятувати ЖВРЗ від рейдерів. Працівники вагоноремонтного заводу, окрім стихійного флешмобу у соцмережах, мають намір провести акцію протесту біля стін Генеральної Прокуратури Україні та Національного Антикоррупційного Бюро з вимогами правосуддя.

Працівники вагоноремонтного заводу та мешканці Жмеринки чекають на відповідь на свій лист до президента, прем’єр-міністра та сподіваються на допомогу влади в порятунку ЖВРЗ від рейдерського захоплення.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n3062522
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору