EN|RU|UK
 Політика України
  89388  591

 Львівські депутати просять Міносвіти зробити християнську етику обов'язковим шкільним предметом

Депутати Львівської міської ради підтримали звернення до Міністерства освіти та науки з проханням зробити християнську етику обов'язковим предметом у всіх навчальних закладах, а також запровадити кілька спецкурсів релігійного спрямування у вищих навчальних закладах.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на ZAХID.net.

Таке звернення на вечірньому засіданні Львівської міськради 19 квітня ініціював предстаник фракції ВО "Свобода" Тарас Гупало, і його підтримали 36 із 64 депутатів міськради.

Зокрема, депутати Львівської міськради просять Міносвіти:

- запровадити у всіх навчальних закладах як обов’язковий предмет християнську етику, яка сьогодні вивчається факультативно;
 - формувати християнський світогляд під час викладання всіх християнських дисциплін, особливо природничо-наукового напряму;
- запровадити обов'язкове викладання предмету "Релігієзнавство";
- запровадити у всіх навчальних закладах усіх рівнів акредитації спецкурси: "Християнська філософія", "Християнська психологія та педагогіка", "Християнська соціологія".

У зверненні Львівської міськради до Міносвіти зазначено, що такі заходи необхідно вжити для подолання духовного вакууму".

У тексті звернення також зазначено, що впровадження християнської етики як обов’язкового предмету стосується усіх навчальних закладів. Проте ініціатор цього звернення депутат міськради від ВО "Свобода" Тарас Гупало не зміг пояснити ZAXID.NET, чи справді мається на увазі запровадження християнської етики не лише у школах, але й у дитсадках, коледжах і вищих навчальних закладах.

Прес-секретара Львівської міської організації ВО "Свобода" Анна-Марія Задерецька уточнила ZAXID.NET, що йдеться лише про школи.

Звернення з проханням запровадження християнської етики як обов'язкового предмету підтримали представники усіх фракцій Львівської міськради (окрім БПП), що були присутні у залі під час вечірнього голосування, проте жодна фракція не проголосувала повним складом.

Нагадаємо, християнську етику як факультативний предмет в українських школах почали вивчати з 2005 року. До цього, в 1992 році, у Львівській, Тернопільській та Івано-Франківській областях рішеннями органів місцевого самоврядування введено експериментальний предмет за вибором "Основи християнської моралі".

Источник: https://ua.censor.net.ua/n3062596
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 6 з 6
<<<1 2 3 4 5 6
Сторінка 6 з 6
<<<1 2 3 4 5 6
 
 
 
 
 
 вгору