EN|RU|UK
 Політика України, За кордоном
  61908  396

 США закликали Україну прискорити створення незалежного Антикорупційного суду й підвищити тарифи на газ відповідно до вимог МВФ, - Ноєрт

Виконувач обов'язків держсекретаря США Джон Салліван на зустрічі з міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним закликав подвоїти зусилля з реформування і приєднатися до програм МВФ, ухваливши відповідні закони.

Про це повідомила прес-секретар Держдепартаменту Хезер Нойерт, передає Цензор.НЕТ.

"Сьогодні в.о. держсекретаря США Джон Салліван зустрівся з міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним, підтвердивши, що Сполучені Штати твердо підтримують суверенітет і територіальну цілісність України перед обличчям російської агресії", - написала Ноєрт у Twitter.

США закликали Україну прискорити створення незалежного Антикорупційного суду й підвищити тарифи на газ відповідно до вимог МВФ, - Ноєрт 01

Також вона повідомила, що Салліван настійно закликав Україну "подвоїти зусилля з реформування і приєднатися до програм МВФ, затвердивши законодавство, спрямоване на створення справді незалежного Антикорупційного суду й підвищення тарифів на газ до паритетного рівня щодо імпорту".

США закликали Україну прискорити створення незалежного Антикорупційного суду й підвищити тарифи на газ відповідно до вимог МВФ, - Ноєрт 02

Крім того в.о. держсекретаря США і міністр закордонних справ України спільно закликали Росію виконати свої зобов'язання щодо мінських угод і припинити окупацію Криму, пише Ноєрт.

США закликали Україну прискорити створення незалежного Антикорупційного суду й підвищити тарифи на газ відповідно до вимог МВФ, - Ноєрт 03

Нагадаємо, відкрита МВФ в березні 2015 року чотирирічна програма EFF загальним обсягом SDR12,348 млрд (близько $17,5 млрд) із першим траншем у $5 млрд спочатку передбачала щоквартальний перегляд програми, виділення в 2015 році ще трьох траншей по SDR1,18 млрд і зменшення квартальних траншів у 2016-2018 роках до SDR0,44 млрд ($ 0,62 млрд). Україна змогла отримати з невеликою затримкою другий транш за цією програмою на $1,7 млрд на початку серпня 2015 року, після чого виникла тривала пауза в зв'язку з невиконанням низки умов, політичною кризою і зміною уряду.

Після приходу нового Кабміну на чолі з Володимиром Гройсманом у квітні 2016 року перемовини про продовження фінансування поновилися, проте Фонд вирішив виділити третій транш у розмірі $1 млрд тільки у вересні, четвертий - 3 квітня 2017 року.

18 квітня 2018 року міністр фінансів України Олександр Данилюк заявивщо отримання чергового траншу кредиту Міжнародного валютного фонду (МВФ) перешкоджає невиконання Україною двох попередніх заходів (prior actions): ухвалення закону про створення Антикорупційного суду та затвердження механізму автоматичного коригування газових тарифів до ринкового рівня.

Спікер українського парламенту Андрій Парубій зазначив, що якщо Верховна Рада ухвалить закон про Вищий антикорупційний  суд із урахуванням рекомендацій Венеціанської комісії, буде можливість домовитися про поетапне підвищення тарифів на газ або про відстрочення такого підвищення.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n3062642
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
 
 
 
 
 
 вгору