EN|RU|UK
 Політика України
  2774  12

 Боротьба з корупцією - це той напрямок, де Україні необхідно докладати більше зусиль, - глава представництва НАТО Вінніков

Річні програми співпраці України з НАТО є важливим інструментом проведеної в країні оборонної реформи, підкреслює глава представництва НАТО в Україні Олександр Вінніков.

"Україна має дуже ефективний інструмент у проведенні оборонної реформи, це Річні програми співпраці з НАТО. Завдяки цьому інструменту Альянс намагається допомагати Києву на шляху до завершення реформ", - сказав він на прес-конференції в рамках "тижня НАТО" в Національному університеті ім.Черняхівського в понеділок, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

О.Вінніков запевнив, що Альянс послідовно підтримує реформи, що проводяться в рамках демократії і верховенства права в Україні.

"Боротьба з корупцією - це той напрямок, де необхідно докладати більше зусиль, такий сигнал подавав генсек НАТО в ході візиту в Україну", - сказав він.

У свою чергу литовський міністр національної оборони Раймондас Каробліс зазначив, що для вступу в НАТО офіційному Києву варто проводити реформи в усіх напрямках, а не тільки оборонну реформу.

"В обов'язковому порядку має проводитися політична реформа, судова та економічна", - сказав він.

Міністр підкреслив, що надзвичайно важливим напрямом є боротьба з корупцією.

"Литва допомагає в проведенні реформ, як на стратегічному, так тактичному рівні. І ми віримо, що вони будуть успішними і незворотними", - зазначив Р.Каробліс.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n3062766
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору