EN|RU|UK
 Політика України
  7196  27

 Україна і США відпрацьовують плани проведення чергового засідання двосторонньої робочої групи зі співробітництва в космічній галузі, - Держкосмос

Україна і США відпрацьовують плани проведення чергового засідання двосторонньої робочої групи зі співробітництва у царині дослідження і використання космічного простору в мирних цілях.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

Ці плани обговорювалися на переговорах глави Державного космічного агентства України (ДКАУ) Павла Дегтяренка з представниками держдепартаменту США, що пройшли в рамках 34-го Космічного симпозіуму (Space Symposium) в Колорадо-Спрінгс (США). Деталі цих переговорів, а також порядок і можливі терміни проведення засідання в космічному відомстві не уточнюють.

У рамках участі в роботі 34-го Космічного симпозіуму глава ДКАУ також провів зустріч із представниками одного з лідерів світової аерокосмічної промисловості - американської корпорації Boeing. Під час зустрічі обговорювалися питання розвитку співпраці підприємств космічної галузі України з Boeing у рамках програм мирного освоєння космосу, повідомили в прес-службі.

Космічний симпозіум, що проводиться з 1984 року в Колорадо-Спрінгс, вважається провідним світовим форумом у сфері космосу, на якому обговорюється глобальний порядок космічної політики та взаємодії між усіма секторами космічної сфери. За даними організаторів, у роботі 34-го Космічного симпозіуму, що відбувся в Колорадо-Спрінгс 16-19 квітня, узяли участь фахівці космічної сфери з більш ніж 20 країн.

Як повідомлялося, перше засідання українсько-американської робочої групи з питань співробітництва у сфері дослідження і використання космічного простору в мирних цілях відбулося в США в травні 2016 року. Тоді українська та американська сторони повідомили про діалог щодо якісно нового наповнення порядку двосторонньої технологічної і промислової кооперації у космічному секторі.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n3062892
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору