EN|RU|UK
 Політика України
  4433  7

 Миротворча місія на Донбасі може налічувати від 10 до 40 тис. осіб, - Полторак

Міністр оборони України Степан Полторак оцінює чисельність можливої ​​миротворчої місії ООН на Донбасі від 10 до 40 тисяч залежно від того, чи буде вона виконувати мету підтримання миру, чи примусу до миру.

"Важливо визначити, яке завдання буде виконувати миротворча місія. Може бути два варіанти: підтримання миру та примус до миру. Якщо йдеться про підтримання миру, то, за нашими розрахунками, місія може становити від 10 до 25 тисяч. Якщо йдеться про примус до миру, то цифра може бути 35-40 тисяч", - сказав С.Полторак в інтерв'ю ВВС, опублікованому у вівторок, передає Цензор.НЕТ.

На запитання про те, чи розробило Міноборони план взаємодії Збройних сил України з миротворцями, глава оборонного відомства зазначив: "У нас є величезний досвід: багато офіцерів, генералів, військовослужбовці пройшли миротворчі місії - починаючи від начальника Генштабу, завершуючи командирами частин. Тому ми чітко розуміємо, як треба взаємодіяти з місією".

С.Полторак зазначив, що через миротворчі місії пройшло більш як 20 тис. українських військовослужбовців. При цьому на питання, чи залишаться українські миротворці за кордоном у разі розгортання місії на Донбасі чи повернуться в Україну, міністр відповів: "Україна завжди виконувала свої обов'язки. Зараз настав час, коли світ має допомогти Україні. Що стосується наших миротворців, то вони виконують міжнародні зобов'язання, і я сьогодні не бачу необхідність повертати їх в Україну".

"У тих військовослужбовців, які на сході України, є достатньо досвіду. Він точно більше, ніж у миротворців", - підкреслив С.Полторак.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n3062940
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору