EN|RU|UK
 Суспільство
  10044  38

 Ректора Одеського медуніверситету Запорожана відсторонили через корупцію, - МОЗ

Із 23 квітня Валерій Запорожан відсторонений від виконання службових обов'язків ректора Одеського національного медичного університету через адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства охорони здоров'я.

"Із 23 квітня Валерій Запорожан відсторонений від виконання службових обов'язків ректора Одеського національного медичного університету. Відповідний наказ підписали в Міністерстві охорони здоров'я. Підстава - складений співробітниками Національної поліції України протокол про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, щодо Запорожана В.М.", - йдеться в повідомленні.

У МОЗ посилаються на ч. 5 статті 65 Закону України "Про запобігання корупції", в якій зазначається, що "особа, щодо якої складено протокол про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, якщо інше не передбачено Конституцією і законами України, може бути відсторонена від виконання службових повноважень за рішенням керівника органу (установи, підприємства, організації), в якому працює, до закінчення розгляду справи судом".

Судовий розгляд справи здійснюватиме Приморський районний суд м.Одеси.

До завершення розгляду справи судом обов'язки ректора Одеського національного медичного університету виконуватиме проректор вишу з науково-педагогічної роботи Валерія Марічереда.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n3063018
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору