EN|RU|UK
 Політика України
  11374  54

 Усі претенденти на найвищі посади в Міноборони проходять поліграф. Для цього ми створили ціле управління, - Полторак

Усіх претендентів на високі посади в Міністерстві оборони ретельно перевіряються, зокрема й на поліграфі.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це в інтерв'ю BBC News Україна повідомив міністр оборони Степан Полторак.

"Що стосується призначень - ми всі найвищі посади перевіряємо. Але неможливо звільнити всіх, у кого є родичі в Росії. І думаю, це було б не зовсім правильно, - так ми повернемося до Радянського Союзу. Однак маємо бути пильними: під час призначень на високі посади всі проходять поліграф. Для цього ми створили ціле управління", - сказав міністр, відповідаючи на запитання щодо "російських агентів" у ЗСУ.

Полторак зазначив, що, звичайно, російські агенти є, тому що "в нас ще чотири роки тому міністр оборони був громадянином Росії (йдеться про Павла Лебедєва, який був міністром із 2012 року до лютого 2014 року. - Ред.). А сьогодні хочемо, щоб не було російських агентів - звичайно, вони є. Ми проти них працюємо і позбавляємося. Їх вже набагато менше", - наголосив він.

"Агента можна виявити і ухвалити щодо нього певне рішення. Набагато гірше, коли людина на службі, хоча й не є агентом РФ, але її погляди залишилися на рівні Радянського Союзу. Тут треба працювати з особовим складом, пояснювати", - зазначив Полторак.

Також міністр додав, що досі є люди, які вважають Росію хорошим сусідом. "Серед тих, хто був на фронті, дуже мало таких людей. А серед тих, хто жодного дня там не був, ще зустрічаються ті, хто вважає, що Росія - це брати і гарні сусіди", - сказав Полторак.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n3063026
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору