EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  5568  24

 Суд тимчасово відсторонив заступника голови Нацбанку Рожкову від посади

Дарницький районний суд Києва заборонив заступнику голови НБУ здійснювати свої повноваження і брати участь у роботі та засіданнях правління фінрегулятора.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це депутат Ігор Луценко написав у Facebook

"Сьогодні передав у НБУ ухвалу за моїм позовом, котрою суд відсторонив від посади таку відому особистість, як Катерину Рожкову, багаторічну заступницю Гонтаревої. Разом з останньою вони приймали рішення в НБУ в інтересах банків у порушення антикорупційного законодавства. І не просто банків, а, судячи із записів телефонних розмов Рожкової, - російських банків, зокрема так званого "Банку Москви" (БМ Банк), а також Внєшторгбанку", - повідомив він. 

Депутат також зазначив, що попри те, що Гонтарева пішла, її найближча соратниця Рожкова залишилася.

Суд тимчасово відсторонив заступника голови Нацбанку Рожкову від посади 01

Згідно з рішенням суду, ухваленим ще 27 березня, відповідачці за позовом Ігоря Луценка заборонено "брати участь у роботі та засіданнях Правління Національного банку України", а також "здійснювати і/або виконувати будь-які дії, пов'язані з виконанням і/або здійсненням повноважень заступника голови Національного банку України і/або будь-яку іншу діяльність на посаді заступника голови Національного банку України до вирішення цього спору по суті". Позов стосується протиправних дій відповідача під час роботи на посаді заступника голови НБУ. Зокрема, на користь "Платинум Банку".

Нагадаємо, що Валерія Гонтарева 10 квітня 2017 року заявила про свою відставку з 10 травня. Обов'язки голови Нацбанку виконує Яків Смолій.

Раніше Президент України Петро Порошенко вніс до Верховної Ради проекти постанов про звільнення Валерії Гонтаревої з посади голови Національного банку України і призначення на цю посаду Якова Смолія. Парламент кандидатуру Смолія підтримав.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n3063127
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору