EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  5212  11

 Батьки можуть подавати заяви до будь-якого навчального закладу, але мають гарантоване право влаштувати дитину в школу за місцем реєстрації, - Гриневич про нові правила набору в перший клас. ФОТО

Нові правила набору дітей у перший клас полягають у тому, що батьки можуть подавати заяви до будь-якої школи, але вони мають гарантоване право влаштувати дитину в школу за місцем реєстрації.

Про це перед засіданням Кабінету міністрів 25 квітня повідомила міністр освіти Лілія Гриневич, передає кореспондент Цензор.НЕТ.

"Правила полягають у тому, що батьки можуть подавати заяви до будь-якої школи, але вони мають гарантоване право влаштувати дитину в школу за місцем реєстрації", - уточнила вона, додавши, що зміни були прийняті з ініціативи об'єднання батьків.

Батьки можуть подавати заяви до будь-якого навчального закладу, але мають гарантоване право влаштувати дитину в школу за місцем реєстрації, - Гриневич про нові правила набору в перший клас 01

Фото: Лілія Гриневич перед засіданням Кабміну, Цензор.НЕТ

Також Гриневич наголосила на важливості проведення прозорого жеребкування в тому випадку, якщо бажаючих вступити до першого класу конкретної школи більше, ніж у ній є місць.

Як повідомлялося, раніше в Міносвіти заявили, що розробляють процедуру зарахування дітей до перших класів, згідно з якою дитина гарантовано зможе навчатися за місцем проживання, однак матиме можливість піти і в іншу школу, якщо там будуть вільні місця.

Зазначалося, що відповідна процедура буде виписана в новому "Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних і комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти", над створенням якого працюють у МОН. До роботи над цим Порядком залучена спеціальна робоча група.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n3063186
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору