EN|RU|UK
 Політика України, Київські новини
  6016  24

 Депутат Київради і забудовник Непоп не вказав у декларації, що є співвласником Алуштинської харчосмакової фабрики, яка перереєстрована в РФ

Депутат Київської міської ради ("Солідарність"), голова Комунального підприємства "Житлоінвестбуд-УКБ" В'ячеслав Непоп не вказав у своїй декларації володіння акціями ПАТ "Алуштинська харчосмакова фабрика", яке включене до держреєстру Російської Федерації.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться в річних звітах підприємства за 2015 і 2016 рр., які доступні на сторінці Центру розкриття корпоративної інформації. Непопа названо членом Наглядової ради з часткою статутного капіталу  44,2579%.

У документах також зазначено, що в жовтні 2014 року АТ "Алуштинська харчосмакова фабрика" включена до Єдиного державного реєстру юридичних осіб РФ за рішенням загальних зборів акціонерів.

 Депутат Київради і забудовник Непоп не вказав у декларації, що є співвласником Алуштинської харчосмакової фабрики, яка перереєстрована в РФ 01

Згідно з інформацією, розміщеною в загальнодоступній інформаційній базі даних Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку про ринок цінних паперів, щодо публічного акціонерного товариства "Алуштинська харчосмакова фабрика" (ЄДРПОУ 05515387, адреса: 98500, Автономна Республіка Крим, Алушта, вулиця Багликова, будинок 27 ) власниками великих пакетів акцій (акціонерами) ВАТ "Алуштинська харчосмакова фабрика" є Непоп В'ячеслав Іванович, який володіє акціями простими бездокументарними іменними, номінальною вартістю 0.25 грн у кількості 884 821 шт., що становить 44.2579% статутного капіталу товариства, і Голиця Валентина Іванівна, яка володіє акціями простими бездокументарними іменними, номінальною вартістю 0.25 грн, у кількості 884 822 шт., що становить 44.2579% статутного капіталу товариства.

У декларації Непопа за 2016 рік вказано квартири у Севастополі. Даних про володіння акціями "Алуштинської харчосмакової фабрики" немає.

Національне агентство запобігання корупції в березні ухвалило рішення про перевірку декларації Непопа за 2016 рік. Це рішення НАЗК ухвалило 2 березня 2018 року на підставі інформації, отриманої від Національного антикорупційного бюро України.

Нагадаємо, згідно з вимогами статті 15 Закону України "Про створення вільної економічної зони "Крим" і про особливості здійснення економічної діяльності на тимчасово окупованій території України "упродовж тимчасової окупації забороняється проведення на тимчасово окупованій території України загальних зборів акціонерів і власників корпоративних прав та інших засідань органів управління акціонерних та інших господарських товариств".

Источник: https://ua.censor.net.ua/n3063326
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору