EN|RU|UK
 Політика України
  5292  21

 Від початку року біометричний контроль на кордоні пройшли понад 193 тис. осіб, з них більш ніж 140 тис. - громадяни РФ, - Держприкордонслужба

Загалом біометричний контроль співробітники Держприкордонслужби здійснюють у 157 пунктах пропуску та 3 контрольних пунктах в'їзду-виїзду на адміністративній межі з тимчасово окупованою територією Автономної Республіки Крим.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Держприкордонслужби.

"Для гарантування національної безпеки, посилення контролю за в’їздом в Україну та виїздом з України іноземців та осіб без громадянства, додержання ними правил перебування на території України Державною прикордонною службою з 1 січня 2018 року в міжнародних пунктах пропуску в повному обсязі було введено біометричний контроль для громадян 70 країн, включно з Російською Федерацією, які зараховано до категорії ризику. Для решти іноземців обов’язкова фіксація біометричних даних застосовується за результатами аналізу та оцінки ризиків. Загалом біометричний контроль співробітники Держприкордонслужби здійснюють у 157 пунктах пропуску та 3 контрольних пунктах в’їзду-виїзду на адміністративній межі з тимчасово окупованою територією Автономної Республіки Крим. У залізничних пунктах пропуску використовується понад 420 портативних сканерів. Проведено модернізацію сховища зберігання біометричних даних. Крім того, надано можливість Державній міграційній службі України отримувати інформацію із системи фіксації біометричних даних та вносити її до Національної системи верифікації та ідентифікації громадян України, іноземців та осіб без громадянства. Загалом від початку 2018 року оформлено понад 193 тисячі осіб, з них більш ніж 140 тисяч - громадяни Росії", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, з 1 січня 2018 року в пунктах пропуску на державному кордоні України запрацювала система фіксації біометричних даних іноземців з групи ризику та осіб без громадянства. Систему встановили на 157 пунктах пропуску та 3 контрольних пунктах в'їзду-виїзду на адмінмежі з окупованим Кримом.

Раніше повідомлялося, що громадяни Росії, крім безпосередньо біометричного контролю на кордоні, додатково муситимуть перед поїздкою в Україну попередньо зареєструватися у відповідній електронній системі - повідомляти щонайменше за місяць про намір в'їхати до нашої країни.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n3063411
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору