EN|RU|UK
 Політика України
  38350  273
Матеріали за темою:

 "Ні на мене особисто, ні на кого-небудь іншого переписувати свої "частки" в бізнесі не доведеться нікому з підприємців", - Гриценко

У разі обрання Анатолія Гриценка президентом України, великі підприємці (колишні олігархи), за його словами, зможуть жити і спати спокійно в Україні, не ховаючись від влади у зарубіжжі, якщо вони працюватимуть у межах закону. Водночас, олігархам, включно з першим, доведеться доплатити, повернути країні вкрадене або несправедливо присвоєне. Також він запевняє, що ні на нього особисто, ні на кого-небудь іншого за вказівкою Банкової переписувати свої "частки" в бізнесі нікому з підприємців не доведеться.

Про це в інтерв'ю РБК-Україна розповів екс-міністр оборони, голова партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко, відповідаючи на запитання, яким він бачить механізм боротьби з олігархами в Україні, передає Цензор.НЕТ.

"Не все розкажу зараз, частину розповім. Перше, як головна мотивація - зараз бізнес олігархів, усі їхні підприємства фактично знецінені. Ніхто їм не дасть кредитів на вигідних умовах, продати підприємства вони можуть тільки задешево, тому що країна в кризі, плюс ще й у стані війни. Цілеспрямовані зусилля нової влади для досягнення миру, стабільність у плані закону, в плані стійкості податкової, митниці та всіх інших систем, суд захищає права і власність кожного - все це капіталізує, підніме вартість усього, що належить олігархам (і не тільки олігархам, усім нам) у 10 разів, навіть без додаткових інвестицій. Всю промисловість України, якщо виставити на продаж сьогодні, може скупити один мільярдер зі світового списку топ-10. Порошенко не дурень, він не просто так не продає свої підприємства. Він знає, що сьогодні продасть за безцінь. Спробуйте зараз продати квартиру, отримаєте в багато разів менше, ніж вона коштувала кілька років тому, правда? І потім спробуйте купити, через кілька років. У кризу все коштує дешево. В умовах стабільної влади і зростання економіки ми всі станемо багатшими, і земля, і підприємства будуть оцінюватися за іншою шкалою", - заявив Гриценко.

"Друге - великі підприємці (колишні олігархи) зможуть жити і спати спокійно в Україні, не ховаючись від влади по зарубіжжю, якщо вони працюють у рамках закону. Це стосується всіх підприємців, природно, включно з тими, які підтримають нас на виборах фінансами. Мій номер телефону не змінювався 18 років, і він не зміниться. Законні права, законні економічні інтереси, законна економічна діяльність гарантовано будуть захищені. Не буде безпричинних масок-шоу, не буде рейдерства, не буде хабарів у судах. Можуть бути збої? Безумовно, не все змінюється в один момент, але тренд буде поставлено зрозумілим усім і як тільки буде помічено порушення - відразу полетять голови і законність буде відновлена​​", - додав глава партії "Громадянська позиція".

"Третє - олігархам, включно з першим, доведеться доплатити, повернути країні вкрадене або несправедливо присвоєне. Підтримавши армію, країну і втомлений зубожілий народ на новому важливому етапі. Щоб суспільство отримало позитивний сигнал, доведеться поділитися, а далі вже працювати за новими зрозумілими правилами. Створюйте робочі місця, впроваджуйте нові технології, випускайте якісну продукцію, сплачуйте податки тут, в Україні, без ігрищ з офшорами, сліпими трастами, не лізьте в політику, не намагайтеся "купити" міністрів, депутатів - уперед, повна підтримка. Гарантую, а ви зафіксуйте, потім перевірите мене і переконаєтеся: на посаді президента, ні мене особисто, ні на кого-небудь іншого за вказівкою Банкової переписувати свої "частки" в бізнесі, на відміну від багатьох папєрєдніків, - не доведеться нікому з підприємців, нікому", - резюмував Гриценко.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n3063591
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору