EN|RU|UK
 Суспільство
  4703  8

 Виші зобов'язали публікувати освітні програми на своїх сайтах

Наказом Міністерства освіти і науки України від 19.03.2018 р. № 253 "Про внесення змін до наказу МОН від 30 жовтня 2017 р. № 1432", який уже пройшов реєстрацію в Мін'юсті і опублікований в Офіційному віснику України, передбачено зобов'язання для вишів розміщувати на своїх сайтах реалізовані в них освітні програми.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства освіти і науки.

"Таким чином ми впроваджуємо ще один механізм для забезпечення прозорості роботи закладів вищої освіти. Обов’язкове оприлюднення на сайтах освітніх програм та їх компонентів дасть змогу, наприклад, абітурієнтам під час вибору вишів для вступу попередньо ознайомитися з програмами та порівняти, що пропонують різні заклади", - зазначив директор департаменту атестації кадрів вищої кваліфікації та ліцензування МОН Андрій Шевцов.

Разом з освітньою програмою також на сайті мають бути розміщені освітні компоненти, що входять до неї. Окремо заклади вищої освіти мають повідомити МОН про перелік освітніх програм, започаткованих у межах ліцензованої спеціальності.

Також у документі передбачено, що на підставі чинних сертифікатів про акредитацію спеціальностей освітні програми ЗВО, які реалізуються ними на бакалаврському, магістерському рівнях вищої освіти та ОКР "молодший спеціаліст", визнаються акредитованими до 1 березня 2019 року.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n3063605
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору