EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  3909  21

 Прокуратура Києва розпочала досудове розслідування щодо можливого підроблення ухвали суду про повторне поновлення Амосової на посаді ректора, - МОЗ

Прокуратура міста Києва розпочала досудове розслідування щодо можливого підроблення ухвали Окружного адміністративного суду м.Києва про забезпечення позову Катерини Амосової до Міністерства охорони здоров'я України.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це інформує прес-служба Міністерства охорони здоров'я.

Зазначається, що 10 березня в низці ЗМІ з'явилася неправдива інформація про повторне (після аналогічного рішення цього ж судді від 1 березня. - Ред.) поновлення Амосової на посаді ректора і заборону проводити перевірку НМУ ім. Богомольця.

"Хоча ухвала офіційно не надходила, МОЗ подало апеляційну скаргу в межах термінів оскарження. Суд розглянув цю скаргу і встановив, що зазначена ухвала судом не виносилася", - наголошується в заяві міністерства.

У зв'язку з цим МОЗ звернувся до правоохоронних органів щодо можливого підроблення ухвали Окружного адміністративного суду м. Києва про забезпечення позову Амосової до Міністерства охорони здоров’я України. Прокуратура міста Києва розпочала досудове розслідування за ознаками кримінального правопорушення.

Прокуратура міста Києва розпочала досудове розслідування за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 358 КК України - підроблення посвідчення або іншого офіційного документа. Проведення розслідування доручено СУ ГУ Національної поліції в місті Києві.

Нагадаємо, згідно з розпорядженням Міністерства охорони здоров'я України ректор Національного медичного університету імені Олександра Богомольця Катерина Амосова була тимчасово відсторонена від виконання своїх службових обов'язків через зрив ліцензійного іспиту.

Складання ліцензійного іспиту "Крок 1. Стоматологія" студентами всіх вищих медичних навчальних закладів відбувалося 20 лютого. Напередодні керівництво Національного медуніверситету імені Богомольця оприлюднило відкритий лист, в якому повідомило, що під час підготовки до цього тестування НМУ оголосив відкриті торги через систему PROZORRO із закупівлі послуг Центру тестування для студентів та інтернів протягом 2018 року. Втім, ці торги були зірвані Центром тестування, який не може визначити пропозиції для участі в тендері за наявності альтернативної пропозиції, яку довелося відхилити як таку, що не в повному обсязі відповідає технічним завданням.

Також наголошується, що в день зриву торгів НМУ передав до Центру тестування підписаний проректором проект договору з надання послуг "Крок 1. Стоматологія" на суму 104 202 грн, які закон дозволяє оплатити за тендер.

Як заявив адвокат К.Амосової Валентин Гвоздій, одним з винуватців зриву сьогоднішніх іспитів в НМУ є заступник міністра охорони здоров'я О. Лінчевський. У Міністерстві охорони здоров'я була створена комісія для всебічного розгляду ситуації в НМУ ім. О.О. Богомольця, проте її членів і в.о. ректора не пускали до вишу. 23 лютого Наглядова рада НМУ ім. Богомольця висловила підтримку ректору Амосовій. 26 лютого окремі студенти НМУ оголосили про початок страйку на підтримку Амосової. Інші студенти зі свого боку заявили, що страйк є саботажем навчального процесу.

Адміністративний суд Києва поновив Амосову на посаді ректора Національного медуніверситету, а МОЗ - відсторонило.  

23 квітня Печерський районний суд Києва поновив Амосову на посаді.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n3063649
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору