EN|RU|UK
 Політика України
  25352  187

 Зараз фаворитів президентської кампанії немає, - Яценюк

Зараз фаворитів президентської кампанії немає. Фаворит - це той, у кого є хоча б 30%.

"А якщо в когось 10%, а в когось 5%, то для мене це однакова цифра", - сказав в інтерв'ю виданню "Фокус" лідер "Народного фронту" Арсеній Яценюк, повідомляє "Цензор.НЕТ".

"Я взагалі не розумію, хто братиме участь у президентських виборах. Основне питання - з чим ці люди підуть до виборця. Тому що в мене складається враження, що всі хочуть стати президентом, але навіть на секунду не уявляють того, що їм треба робити наступного дня навіть не після інавгурації, а після підбиття підсумків голосування", - зауважив він.

У відповідь на уточнювальне питання про чинного президента Порошенка, він сказав: "Досвід роботи на державних посадах є не лише в нього. Але краще за всіх ситуацію в країні, звичайно, знає чинний глава держави". На питання, чи може президент Порошенко стати єдиним кандидатом від владної команди, Арсеній Яценюк відповів, що "ще не чув позиції Порошенка з приводу того, буде він іти на вибори чи ні": "Озвучування - це тільки тоді, коли президент країни виходить і публічно заявляє народу про те, що він іде на другий термін. Так само, як інші кандидати".

Відповідаючи на питання про формат його участі та участі "Народного фронту" в майбутніх виборах, Арсеній Яценюк сказав: "Партія ухвалила рішення, що цього року проведе з'їзд, і ми визначимося з нашим кандидатом у президенти". Він негативно відповів на питання, чи тривають переговори про єдину партію. "Питання про партію буде порушено винятково перед парламентськими виборами", - додав він.

Арсеній Яценюк також не відкидає можливості об'єднання навколо одного кандидата: "Об'єднання навколо не єдиного, а одного кандидата можливе". "Це не може бути рішенням однієї людини, тільки з'їзду партії. Повинна бути мотивація для підтримки того чи іншого кандидата: що і як буде зроблено для країни наступним президентом", - сказав він. "З огляду на свій політичний досвід скажу, що складніше не прийти у владу, а працювати у владі. Не говорити про те, що мене не цікавлять рейтинги, а робити свідомі кроки, наслідком яких є втрата особистого політичного рейтингу і збереження або підвищення рейтингу держави. Такої дискусії не відбувається серед політиків. Усі говорять про те, що вони кращі. Чим кращі, можна поцікавитися? Зовнішнім виглядом? Словами, за якими не відбувається жодних дій? Бажаннями, які у всіх однакові? Ми хочемо, щоб було краще. А як ви це збираєтеся зробити?" - сказав лідер "Народного фронту".

Арсеній Яценюк наголосив, що в нового президента буде "неймовірний тягар відповідальності": "Російська агресія нікуди не дінеться. Крим і надалі буде окупований Росією. Залишаться фінансові проблеми країни, нікуди не дінеться божевільна трудова міграція, відсутність дешевих і довгих грошей для розвитку бізнесу, економіки, інвестицій тощо".

Крім того, за його словами, новий президент "зіткнеться з тим же, з чим стикається кожна людина, яка отримує владу, - це завищені очікування": "Це природно - кожна людина чекає, що зі зміною особи глави держави зміниться і країна. Але країна не може залежати від однієї особи, тому що самостійно він не в змозі зробити навіть те, що обіцяє. Треба обіцяти менше".

Источник: https://ua.censor.net.ua/n3063685
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору