EN|RU|UK
 За кордоном
  9872  38

 "Світ не забув". Помічник Держсекретаря США Мітчелл у Грузії нагадав РФ про зобов'язання 2008 року

Помічник державного секретаря США з питань Європи та Євразії Уес Мітчелл нагадав керівництву Російської Федерації про взяті в 2008 році зобов'язання.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє "Грузія Online".

"Десять років тому тут була війна і сьогодні я тут, щоб нагадати уряду Росії, що світ не забув ці події", - заявив Мітчелл, перебуваючи в селі Одзісі  біля лінії окупації.

З ситуацією на місці американського гостя ознайомили міністр закордонних справ Грузії, віце-прем'єр Михайло Джанелідзе і представник аналітичного департаменту СДБ.

"Ми не визнаємо цю розділову лінію міжнародної кордоном. Нас дуже хвилює ситуація з безпекою тих грузинів, які живуть тут, за цією лінією. Ми засуджуємо будь-які дії, що стосуються затримань, тортур і вбивств громадян Грузії і співчуваємо сім'ям цих людей.

Ми закликаємо владу Росії виконати зобов'язання, взяті угодою про припинення вогню 2008 року, відкликати визнання цих регіонів і сприяти гуманітарному доступу в ці регіони. Сполучені Штати віддані Грузії та її безпеці, і ми цінуємо ті зусилля, які йдуть від уряду, парламенту і народу Грузії, щоб показати відданість демократичним реформам і бути успішною демократичною країною", - заявив Мітчелл.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n3064069
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору