EN|RU|UK
 Суспільство
  19573  144

 У Євросоюзі планують запровадження платних спецдозволів для в'їзду громадян країн із безвізовим режимом

Посли країн ЄС підтримали введення Європейської системи інформації про поїздки та авторизації (ETIAS). Вона передбачає онлайн-отримання спецдозволу на в'їзд.

Згідно з повідомленням на сайті Ради ЄС, передає Цензор.НЕТ, громадяни всіх країн, що користуються безвізовим режимом, повинні будуть заздалегідь заповнити заяву-анкету. Інформація з неї автоматично перевірятиметься за базами даних Євросоюзу та Інтерполу. Якщо заборони або зауважень немає, дозвіл на в'їзд видаватиметься автоматично. Заявка, до якої будуть питання, оброблятиметься компетентними органами.

Вартість послуги становитиме 7 євро, перевірка триватиме не більш ніж 96 годин. Дозвіл на в'їзд діятиме три роки або до кінця терміну дії закордонного паспорта.

"Це допоможе поліпшити внутрішню безпеку, запобігти нелегальній імміграції, захистити здоров'я суспільства та скоротити затримки на кордонах шляхом виявлення осіб, які можуть становити ризик в одній із цих сфер, перш ніж вони прибудуть на зовнішні кордони", - зазначають у публікації. Планується, що спочатку система запрацює в аеропортах і портах, потім - на автобусах.

Водночас, зазначається в повідомленні, отримання дозволу не означає автоматичного пропуску через кордон - остаточне рішення приймає прикордонник.

Нові правила повинен підтримати Європейський парламент і затвердити та Рада ЄС.

Нагадаємо, що безвізовий режим між Україною та Європейським Союзом набув чинності 11 червня 2017 року.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n3064106
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору