EN|RU|UK
 Політика України
  7116  29

 Необхідно ухвалити новий закон про Кабмін і повноваження прем'єра, - Гройсман

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман виступає за ухвалення нової редакції закону "Про Кабінет Міністрів України" і закону "Про повноваження прем'єр-міністра України".

"Якщо ви візьмете закон про Кабмін, ви побачите, що повноваження виконавчої влади дуже обмежені в можливості ухвалення рішень. Дуже зарегульоване українське законодавство з одного боку, а з іншого - є дуалізм повноважень, що теж є проблемою", - сказав В.Гройсман в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна", передає Цензор.НЕТ.

На думку прем'єра, необхідно визначити кожному рівню влади, починаючи з місцевого самоврядування на рівні громади, району, області, що належить до їхньої компетенції.

Він додав, що необхідно ухвалити новий закон "Про Кабінет Міністрів України", а також "Про повноваження прем'єр-міністра".

"Візьміть будь-яку організацію та її керівника - керівник може видати наказ, розпорядження тощо, а я як прем'єр-міністр не маю права цього робити. Це ще за часів Януковича максимально всі повноваження забрали в уряду, щоб уряд не міг нічого вирішувати", - зазначив прем'єр.

За словами В. Гройсмана, чим більше буде повноважень під час ухвалення рішень, тим більше буде і відповідальність.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n3064148
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору