EN|RU|UK
 Політика України
  3423  13

 Наявність сильного виконувача обов'язків не впливає на ефективність роботи міністерств: я сьогодні не бачу в цьому проблем, - Гройсман про кадрові призначення в Кабміні

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман переконаний, що за відсутності міністра наявність сильного виконувача обов'язків не матиме критичного впливу на ефективність роботи міністерства.

"Звичайно, краще, коли є міністр, але коли його немає, але є сильний виконувач обов'язків, - це не щось критичне, що впливає на швидкість ухвалення рішень або відповідальність людей", - сказав В.Гройсман в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна", передає Цензор.НЕТ.

Прем'єр також зазначив, що на сьогодні не бачить проблем, які б впливали на роботу міністерств у зв'язку з тим, що в кількох відомствах потрібні кадрові рішення.

"Це має розглянути парламент. Тобто я сьогодні не бачу в цьому проблем, які впливають на роботу міністерств. Міністерства працюють: МінАПК – працює, Мінінформполітики – працює, МОЗ – працює. За великим рахунком, зараз відсутній лише міністр охорони здоров’я з самого початку, бо не було гідної кандидатури. Потім прийшла в команду Уляна Супрун, і сьогодні вона фактично працює як перший заступник міністра, і відповідно за відсутності міністра виконує його обов’язки", - підкреслив В.Гройсман.

"В охороні здоров’я зрозуміло, з чого треба розпочинати. Перш за все треба змінювати систему фінансування. Лідером змін у цій сфері є Уляна Супрун (в.о. міністра охорони здоров'я України, – ред.), з якої дехто хоче зробити ворога всієї України. Я її знаю, в неї характер дуже непростий, і, можливо, вона в спілкуванні дуже незручна, але я зручних ніколи і не шукав. Я просто знаю, що вона є чесною, що вона не вплутана в жодні медичні схеми, на яких мільярдами грабували українців. Вона почала наводити порядок, зібрала нову команду – хтось кращий, хтось гірший, але вони починають все це вичищати, що "поналипало" за багато років. Але дехто починає її звинувачувати за те, в якому стані сьогодні лікарні. А хіба вони сьогодні чи вчора такими стали, чи Уляна в цьому винна? Вона навпаки хоче це змінити, і я готовий допомагати. А щодо критиків, то я б сказав, що у нас є два типи політиків: які бачать проблему і готові її вирішувати, а є ті, які намагаються "сипати сіль на рану". Ми взялися за зміни. Так, нас можна ненавидіти і, умовно кажучи, знищувати, але якщо задуматися, то залишати, як було, більше не можна. А у нас сьогодні є шанс все змінити, і я в це вірю", - акцентував Гройсман увагу на ситуації в сфері охорони здоров'я.

Крім того, він заявив, що задоволений роботою виконувача  обов'язків голови Державної фіскальної служби Мирослава Продана.

"Він також багато зловживань подолав на митниці, хоча і не всі, і він про це теж знає. Якби всі інші суміжні правоохоронні структури так хотіли навести порядок на митниці, як він, то порядку було б вже набагато більше", - підкреслив прем'єр.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n3064199
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору