EN|RU|UK
 Суспільство
  15861  115

 Білорусь передасть Україні гуманітарну допомогу - продукти, меблі та холодильники, - Радмін

Згідно з постановою Ради міністрів Республіки Білорусь від 28.04.2018 №329, гуманітарна допомога Україні буде виділена на суму 160 544,11 рублів, тобто близько 2 мільйонів гривень за курсом НБУ.

Згідно з документом, передає Цензор.НЕТ із посиланням на сайт Ради міністрів, Міністерству з надзвичайних ситуацій, Міністерству промисловості, Білоруському державному концерну харчової промисловості "Белгоспищепром", Гродненському і Вітебському облвиконкомам доручено забезпечити відпуск і оформлення матеріальних цінностей для надання гуманітарної допомоги Україні на загальну суму 160 544,11 рублів.

До переліку матеріальних цінностей для надання гуманітарної допомоги Україні увійшли: консерви м'ясні, олія рапсова рафінована дезодорована, цукор білий кристалічний, дріжджі сушені хлібопекарські активні, крупа гречана, борошно пшеничне, макаронні вироби, комплекти учнівських меблів, шафи для документів і холодильники.

Міністерству з надзвичайних ситуацій за сприяння Міністерства закордонних справ доручено забезпечити супровід і доставку автомобільним транспортом гуманітарної допомоги в Україну; організувати передачу матеріальних цінностей для розподілу серед постраждалого населення України.

Державному митному комітету і Державному прикордонному комітету доручено забезпечити в першочерговому порядку відповідно проведення митного контролю, розміщення під митні процедури гуманітарної допомоги та прикордонний контроль персоналу для надання гуманітарної допомоги в пунктах пропуску через державний кордон Республіки Білорусь.

Міністерству фінансів за рахунок коштів, передбачених у республіканському бюджеті на фінансування витрат, пов'язаних зі стихійними лихами, аваріями і катастрофами доручено виділити кошти для відшкодування вартості відпущених матеріальних цінностей для надання гуманітарної допомоги, а також відшкодувати транспортні, відрядження та інші витрати, пов'язані з доставкою гуманітарної допомоги.

Ця постанова набирає чинності з дня її ухвалення.

Зазначимо, що курс білоруського рубля, за даними сайту Нацбанку, становить 12,95639 гривень.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n3064229
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору