EN|RU|UK
 Політика України
  4907  10
Матеріали за темою:

 Антикорупційна ініціатива ЄС підготувала для НАЗК 99 рекомендацій із управління конфліктами інтересів та оцінки корупційних ризиків

Експерти EUACI надали 99 рекомендацій Національному агентству з питань запобігання корупції щодо усунення проблемних питань та вдосконалення роботи з урегулювання конфлікту інтересів та оцінки корупційних ризиків.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу НАЗК.

"Експерти Антикорупційної ініціативи ЄС в Україні (EUACI) надали Національному агентству з питань запобігання корупції та іншим зацікавленим сторонам звіти з управління конфліктами інтересів і вдосконалення механізму оцінки корупційних ризиків в Україні. Документи містять 99 рекомендацій щодо усунення проблемних питань удосконалення процесів діяльності Національного агентства у вказаних напрямках", - йдеться в повідомленні.

Експерт EUACI Валтс Калнінш представив учасникам два звіти: "Оцінка корупційних ризиків в Україні: поточний стан справ" і "Управління конфліктами інтересів в Україні та Національне агентство з питань запобігання корупції" в частині висновків та рекомендацій.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n3064397
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору