EN|RU|UK
 Політика України
  474  0

 Мати Героя України Жизневського померла в Білорусі

У Білорусі на 61-му році життя померла Ніна Жизневська, мати Героя України Михайла Жизневського. Вона прожила менше місяця після смерті її чоловіка Михайла Петровича Жизневського, який помер 8 квітня цього року.

Ніна Жизневська померла в Гомельському госпіталі інвалідів, куди її доставила швидка допомога. Про це Радіо Свобода повідомила її донька Наталя, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Радіо Свобода.

Михайло Жизневський став однією з перших жертв Революції Гідності. Він трагічно загинув 22 січня 2014 року від пострілу в серце на вулиці Грушевського в Києві. У червні 2017 року президент України Петро Порошенко присвоїв Жизневському посмертно звання Героя України. Крім того, Жизневський був посмертно нагороджений орденом Героїв Небесної сотні. Ніна і Михайло Жизневські отримували від української держави довічну пенсію як батьки героя Небесної сотні Михайла Жизневського. Україна також допомогла в отриманні квартири для сім'ї. Цієї весни за розпорядженням президента України Жизневська мали лікуватися в одному з українських санаторіїв.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n3064485
 
 
 
 
 
 вгору