EN|RU|UK
 Політика України
  807  0

 Порошенко доручив МЗС надати необхідну допомогу родині померлої Ніни Жизневської

Президент України Петро Порошенко доручив Міністерству закордонних справ надати допомогу родині Жизневських у зв'язку зі смертю Ніни Жизневської - матері Героя Небесної Сотні, Героя України Михайла Жизневського.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Twitter Порошенка.

"Доручив МЗС України надати родині Жизневських усю необхідну допомогу", - написав президент.

Він повідомив, що "з глибоким болем сприйняв трагічну звістку, що слідом за батьком Героя Небесної Сотні Михайла Жизневського пішла у вічність його мати Ніна Василівна". За словами президента, сім'я Жизневських показала "героїчний приклад самопожертви заради ідеалів свободи та гідності".

Як повідомлялося, у Білорусі на 61-му році життя померла Ніна Жизневська, мати Героя України Михайла Жизневського. Вона прожила менше місяця після смерті її чоловіка Михайла Петровича Жизневського, який помер 8 квітня цього року.
 
Михайло Жизневський став однією з перших жертв Революції Гідності. Він трагічно загинув 22 січня 2014 року від пострілу в серце на вулиці Грушевського в Києві. У червні 2017 року президент України Петро Порошенко присвоїв Жизневському посмертно звання Героя України. Крім того, Жизневський був посмертно нагороджений орденом Героїв Небесної Сотні. Ніна і Михайло Жизневські отримували від української держави довічну пенсію як батьки героя Небесної Сотні Михайла Жизневського. Україна також допомогла в отриманні квартири для сім'ї. Цієї весни за розпорядженням президента України Жизневська мали лікуватися в одному з українських санаторіїв.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n3064520
 
 
 
 
 
 вгору