EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  20197  86

 Релігія, мова та історія не були причиною війни на Донбасі - її спровокував зовнішній фактор, - Ірина Геращенко

Перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко вважає, що українці досить мудрі і толерантні в питаннях мови, церкви, культури та історії.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це вона розповіла в інтерв'ю "Новинам Донбасу".

Крім того, Геращенко вважає, що, зокрема, і на Донбасі конфлікт виник зовсім не через внутрішні питання релігії, мови та інші проблеми.

"Ні церковне питання, ні мовне, ні історичне не були факторами цієї агресії і війни, яка зараз відбувається на Донбасі. Це був виключно зовнішній фактор - російська агресія, російське "підживлення" цих сепаратистських рухів бойовиків і їхня дуже щедра фінансова та інша підтримка", - зазначила віце-спікер.

Також, на її думку, українцям вистачить мудрості не посваритися на ґрунті мови або церкви, включно зі створенням помісної церкви.

"Україна дуже мудра країна і дуже мудрий народ, і хоч би як хотілося комусь із-за "поребрика" розколоти Україну у питанні мови, культури, церкви, історії, нашого минулого чи майбутнього, то цього не буде. Я переконана, що нам вдасться знайти шлях мудрості і просто дуже толерантно пройти цей шлях отримання дозволу на Українську автокефальну єдину помісну православну церкву", - вважає Геращенко.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n3064529
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору