EN|RU|UK
 Суспільство
  6239  25
Матеріали за темою:

 17 травня Вища кваліфікаційна комісія суддів вирішить, де будуть працювати 100 суддів із ліквідованих вищих судів. СПИСОК

ВККС 17 травня розгляне питання про рекомендацію для переведення на посаду суддів ВСУ, ВАСУ, ВГСУ, ВССУ в інший суд без конкурсу.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомили в ВККСУ.

"Повідомляємо, що на засіданні Комісії, яке відбудеться 17 травня 2018 року о 10:00 за адресою: м. Київ, вул. Механізаторів, 9, розглядатиметься питання щодо рекомендування для переведення на посаду судді до іншого суду того самого або нижчого рівня без конкурсу стосовно суддів:

 1.Верховний Суд України:

-       Волков Олександр Федорович;

-       Вус Світлана Михайлівна;

-       Гуменюк Василь Іванович;

-       Ємець Анатолій Анатолійович;

-       Жайворонок Тетяна Євгенівна;

-       Канигіна Галина Володимирівна;

-       Ковтюк Єлизавета Іванівна;

-       Короткевич Микола Євгенович;

-       Кривенда Олег Вікторович;

-       Охрімчук Людмила Іванівна;

-       Пошва Богдан Миколайович;

-       Школяров Віктор Федорович.

 2. Вищий адміністративний суд України:

-       Блажівська Наталія Євгенівна;

-       Борисенко Ірина Вікторівна;

-       Веденяпін Олександр Андрійович;

-       Винокуров Костянтин Сергійович;

-       Головчук Світлана Володимирівна;

-       Голяшкін Олег Володимирович;

-       Гончар Любов Ярославівна;

-       Єрьомін Анатолій Васильович;

-       Загородній Анатолій Федорович;

-       Заїка Микола Миколайович;

-       Іваненко Яна Леонідівна;

-       Калашнікова Олена Володимирівна;

-       Маринчак Нінель Євгенівна;

-       Масло Інна Валентинівна;

-       Мойсюк Микола Іванович;

-       Мороз Валентин Федорович;

-       Приходько Ірина Віталіївна;

-       Рецебуринський Юрій Йосипович;

-       Усенко Євгенія Андріївна;

-       Цвіркун Юрій Іванович;

-       Черпак Юрій Кононович;

-       Черпіцька Людмила Тимофіївна;

-       Швед Едуард Юрійович;

-       Швець Віктор Володимирович;

-       Штульман Ігор Володимирович.

 3. Вищий господарський суд України:

-       Алєєва Інна Вячеславівна;

-       Барицька Тетяна Луківна;

-       Білошкап Олена Володимирівна;

-       Владимиренко Світлана Вячеславівна;

-       Вовк Іван Володимирович;

-       Грек Борис Миколайович;

-       Губенко Надія Михайлівна;

-       Данилова Мальвіна Володимирівна;

-       Демидова Алла Маркіянівна;

-       Євсіков Олексій Олександрович;

-       Ємельянов Артур Станіславович;

-       Іванова Лариса Броніславівна;

-       Картере Валерій Іванович;

-       Коваленко Володимир Миколайович;

-       Ковтонюк Людмила Володимирівна;

-       Козир Тетяна Павлівна;

-       Кондратова Ірина Дмитрівна;

-       Корнілова Жанна Олександрівна;

-       Коробенко Геннадій Петрович;

-       Короткевич Олександр Євгенович;

-       Корсак Віталій Антонович;

-       Кравчук Геннадій Анатолійович;

-       Кролевець Ольга Анатоліївна;

-       Куровський Сергій Вікторович;

-       Малетич Михайло Михайлович;

-       Могил Сергій Костянтинович;

-       Палій Валентин Валерійович;

-       Панова Ірина Юріївна;

-       Плюшко Ігор Анатолійович;

-       Поліщук Володимир Юзефович;

-       Поляк Олена Іванівна;

-       Поляков Борис Мойсейович;

-       Попікова Ольга Володимирівна;

-       Сибіга Олександр Миколайович;

-       Ходаківська Ірина Полікарпівна;

-       Шевчук Світлана Ростиславівна;

-       Яценко Олена Василівна.

 4. Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ:

-       Вільгушинський Михайло Йосипович;

-       Гримич Майя Костянтинівна;

-       Євграфова Єлизавета Павлівна;

-       Євтушенко Олена Іванівна;

-       Єленіна Жанна Миколаївна;

-       Завгородня Ірина Миколаївна;

-       Зубар Валентин Васильович;

-       Іваненко Юлія Геннадіївна;

-       Кадєтова Олена Веніамінівна;

-       Кафідова Олена Василівна;

-       Квасневська Наталія Дмитрівна;

-       Князюк Олександр Васильович;

-       Леванчук Андрій Олексійович;

-       Мазур Лідія Михайлівна;

-       Маляренко Артем Васильович;

-       Мостова Галина Іванівна;

-       Орлянська Валентина Іванівна;

-       Писана Таміла Олександрівна;

-       Романець Лоліта Анатоліївна;

-       Сахно Роман Іванович;

-       Солодков Андрій Андрійович;

-       Суржок Анатолій Васильович;

-       Франтовська Тетяна Іванівна;

-       Фурик Юрій Петрович;

-       Шибко Людмила Володимирівна;

-       Широян Тетяна Анатоліївна".

Источник: https://ua.censor.net.ua/n3064622
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору