EN|RU|UK
 Суспільство
  15956  110

 Центр психологічних операцій ЗСУ оголосив тендер на дослідження настроїв жителів південних регіонів РФ

Військова частина А4398 Збройних сил України оголосила тендер на комплексне соціологічне дослідження "Соціокультурна сегментація населення Південного федерального округу РФ".

Як інформує Цензор.НЕТ, заявку на тендер опубліковано на сайті держзакупівель Prozorro.

Мета дослідження: проведення опитування жителів Адигеї, Калмикії, Краснодарського краю, Ростовської області і окупованого Криму щодо того, наскільки вони задоволені владою. Громадян РФ також запитуватимуть, чи задоволені вони роботою цивільної та адміністративної систем у регіоні. 

Дослідження має відбуватися методом фокус-груп та особистих інтерв'ю вдома. Респонденти мають повідомити дослідникам свій рівень доходу, стать, вік, освіту, національність, професію, сімейний стан і статус.

На підставі даних опитування переможці тендера мають розподілити респондентів за цільовими групами і створити соціально-демографічний портрет кожної з них. Згідно із заявкою, дослідження має відбутися з 15 червня до 1 жовтня 2018 року.

Максимальна вартість контракту - 1,6 млн грн. Зараз тендер перебуває на стадії надання пропозицій. Він має завершитися до 21 травня.

Військова частина А4398 до окупації Криму Росією базувалася в Севастополі. Після анексії вона переїхала в місто Бровари Київської області та змінила назву на 72-й Головний центр інформаційно-психологічних операцій сил спеціальних операцій України.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n3064743
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору