EN|RU|UK
 Суспільство, За кордоном
  16494  116

 Росіяни вважають, що Путін зробив РФ великою, але бідною, - опитування "Левада-центру"

Учасники опитування, проведеного "Левада-центром", назвали головні, на їхню думку, успіхи і невдачі третього терміну Володимира Путіна на посту президента.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на РБК.

Головними успіхами Путіна, повідомляє видання, респонденти визнали "повернення Росії статусу великої шанованої держави" (47% учасників) та стабілізацію обстановки на Північному Кавказі (38%).

Основні претензії до роботи Путіна стосуються соціальної сфери. Так, 45% учасників опитування заявили, що президенту не вдалося забезпечити справедливий розподіл доходів, а 39% вказали, що простим людям не вдалося повернути кошти, які були ними втрачені в ході реформ (39%).

32% респондентів заявили про нездатність президента підвищити зарплати, пенсії, стипендії та допомоги. У березні 2015 року, коли проводилося попереднє опитування, таку відповідь вибрали лише 15% учасників.

В цілому з наведених Левада-центром даних випливає, що з 2015 року зростає кількість росіян, які вказують на невдачі глави держави, в той час як оцінка його успіхів радше знижується. На думку респондентів, президент повернув росіянам почуття гордості за свою країну завдяки успіхам у зовнішній політиці, але виросло невдоволення соціально-економічною політикою влади, оскільки Росія залишається "бідною країною, з низькою якістю життя і держави".

Опитування було проведено 20-24 квітня 2018 року за репрезентативною всеросійською вибіркою. Було опитано 1600 осіб у 136 населених пунктах 52 регіонів.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n3064776
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору