EN|RU|UK
 Політика України
  12343  50

 Гройсман припускає закриття засідань Кабміну: "Європейські партнери говорять нам: "Ви не можете в прямому ефірі бути ефективними""

Цілком імовірно, що засідання Кабінету Міністрів України можуть стати закритими, щоб підвищити ефективність роботи.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Гордон", про це Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман сказав у рамках відкриття "Тижня відкритого уряду" 7 травня в Києві.

Директор з науки і розвитку Інституту громадянського суспільства Анатолій Ткачук звернувся до Прем'єра з пропозицією закрити засідання уряду.

"Я б запропонував відмовитися від прямих трансляцій засідань уряду. Тому що виконавча влада не може працювати на відкритих засіданнях, бо обговорення питань, де немає явного рішення, має бути закритим", - заявив Ткачук.

Гройсман відповів, що Україна є однією з небагатьох країн, де засідання уряду транслюють у прямому ефірі.

"В Україні й Латвії - більше ніде немає. Якщо громадськість уважатиме, що це доцільно, і вийде з такою ініціативою, то ми це розглянемо. Виходити нам із такою ініціативою - хтось може розцінити це як спробу закритися. Ми відкриті і ми не намагаємося закритися, хоча... навіть європейські партнери кажуть нам: "Ви не можете у прямому ефірі бути ефективними"", - відповів Гройсман.

За його словами, схожу думку щодо трансляцій погоджувальних рад парламенту поділяють у Європейському парламенті, зокрема, за закриті засідання висловлювалася місія екс-президента Європарламенту Пета Кокса.

"Вони теж так говорили з погляду проведення погоджувальних рад у парламенті... Виходить, що погоджувальні ради - це такий майданчик політичних заяв. Хоча погоджувальна рада - це механізм формування спільного порядку денного. Я вперше про це почув, коли був головою парламенту. Партнери про це говорили, а потім уже зараз, наприклад, Європейський уряд говорить, що вони не працюють у прямому ефірі, і в них є аргументи. Вони це теж помічали", - додав прем'єр.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n3064803
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору