EN|RU|UK
 Суспільство
  10342  40

 Волонтер Ксюша Київська збирає кошти для поїздки до Туреччини 11 дітей, які залишилися сиротами через війну на Донбасі. ФОТО

Волонтер Оксана Лазебник (Ксюша Київська) збирає кошти, щоб оплатити відпочинок 11 дітей, які залишилися сиротами через війну на Донбасі.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

"Минулого року, завдяки вашій участі та підтримці, ми змогли оздоровити в Єгипті на 14-денному відпочинку трьох дітей, які постраждали від військових дій на Донбасі й залишилися сиротами. Для них це було вперше та незабутньо. Цього року я дуже хочу зібрати моїх підопічних 11 дітей і дати їм можливість відволіктися, відпочити та оздоровитися в Туреччині. Я впевнена, що разом з вами нам це вдасться. У кожного з них своя нелегка доля і своя історія", - написала вона.

Волонтер Ксюша Київська збирає кошти для поїздки до Туреччини 11 дітей, які залишилися сиротами через війну на Донбасі 01

Лазебник розповіла детальніше про своїх підопічних дітей.

Наташа Лафазан - 13 років. Унаслідок обстрілу в Сартані в 2015 році залишилася без ноги та без рідної мами, яка разом з нею не добігла до бомбосховища.

Артем Кирилюк - 7 років. Залишився круглим сиротою під опікунством прадідуся. Його батько загинув у 2015 році в групі Рахмана в Артемівському районі, а мати покинула Артема ще в дитинстві.

Олег Бойко - 13 років. Син загиблого Героя під Павлополем Донецької області. Пішов стопами батька і вступив на навчання до військового ліцею ім.Богуна.

Ярослав та Оля Бондарі - 13 та 11 років. Брат і сестра, батько яких служив у 128-й бригаді й трагічно загинув у 2015 році.

Марина Плінокос - 13 років. Дівчинка, у якої загинули, підірвавшись на міні, батьки та бабуся. Вони намагалися виїхати від обстрілів у Миколаївці. Вона дивом залишилася жива, але зазнала багато осколкових поранень.

Микита Баула - 7 років. Хлопчик, який залишився круглим сиротою під опікунством бабусі. Його батько трагічно загинув на війні, а мама померла від раку. У нього досі залишилася психологічна травма і дуже слабке здоров'я через алергію та напади бронхіальної астми.

Майя та Вікторія Кремезні - 11 та 7 років. Дівчатка круглі сироти під опікунством бабусі. Мама трагічно загинула під обстрілом в Артемівську, закривши своїм тілом Майю, коли вони просто йшли до дитячого садочка за молодшою ​​Вікою. Мама врятувала Майю ціною свого життя.

Олександра Кривонос - 13 років. Тато Саші загинув у районі Донецького аеропорту, згорівши разом із трьома Героями в підбитому танку. Зараз вона живе з мамою та дуже старається бути найкращою в навчанні.

Михайло Віхляєв - 13 років. Круглий сирота під опікунством бабусі. Батько, повертаючись із бойового завдання, потрапив під обстріл, втратив багато крові, а потрапивши в госпіталь, дізнався ще один страшний діагноз - лейкемія. У 2015 році його не стало, а через 2 місяці померла мама Михайла - рак (неоперабельна пухлина гортані).

Волонтер Ксюша Київська збирає кошти для поїздки до Туреччини 11 дітей, які залишилися сиротами через війну на Донбасі 02

За словами волонтера, вона звернулася до туристичної компанії "Мандарин", яка минулого року зробила знижки на путівки.

"Власник готелю, з яким ведуться переговори туристичною компанією "Мандарин", пообіцяв знижку 40-50% на проживання в готелі 5+", - повідомила вона.

Волонтер Ксюша Київська збирає кошти для поїздки до Туреччини 11 дітей, які залишилися сиротами через війну на Донбасі 03

За її словами, на сьогодні є 1000 доларів. Потрібно ще мінімум 9 тисяч доларів (дитина віком від 12 років вважається дорослою).

"З вашою допомогою, я впевнена, ми зможемо назбирати потрібну суму для відпочинку дітей зі страшним статусом "Діти війни". Прошу вас всіх, у пам'ять про їхніх батьків, подарувати цим дітям можливість побувати на хорошому відпочинку. Щоб у пам'яті залишилося якомога більше позитиву та незабутніх вражень", - підсумувала вона.

Картка Приватбанку для збору грошей тата підопічної дівчинки Наташі Лафазан на ім'я:

Олександр Лафазан № 5168 7456 0163 4691.

Телефон Оксани Лазебник 0631574931, картка Приват 5363542305430416.

Лазебник обіцяє відзвітувати за всі надходження, так само, як і за торішню поїздку дітей. Звіти - на її фейсбук-сторінці.

Рахунок Оксани Лазебник на сьогодні:

Волонтер Ксюша Київська збирає кошти для поїздки до Туреччини 11 дітей, які залишилися сиротами через війну на Донбасі 04

Источник: https://ua.censor.net.ua/n3064837
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору